P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Klubi Hollywood ees avati klaaskastis asuv bordell

Klubi Hollywood ees avati klaaskastis asuv bordell
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Facebooki riputatud siivutud peopildid võivad teile saatuslikuks saada.
Strippar Tarzaniga peomelus
Facebooki riputatud siivutud peopildid võivad teile saatuslikuks saada. Strippar Tarzaniga peomelus Foto: facebook/läbupildid

Loomaaiaga meenuvad meil kõigil tavaliselt vahvad mälestused tiigritest, lõvidest ja vallatutest ahvidest. Mis on aga inimloomaaed? Grupp Eesti noori tegid algust sotsiaalprojektiga “Inimloomaaed”, mis avab ühiskonnale prostitutsiooni tagamaad. Muuhulgas saavad kõik huvilised tutvuda prostituudi elu-oluga.

MTÜ Eluliin juhatuse liige Eda Mölder: Igaüks kes tahab prostitutsiooniga tegeleda võib minna Maksuametisse ja võtta end FIEna arvele ja hakata siis sellega tegelema. Teenustasu pealt tuleb sel juhul loomulikult ka riigimakse tasuda.

Aga kahjuks on prostitutsiooni valdkond siiski nii häbimärgistatud, et keegi seda teha ei taha. Ja meie ühiskond suhtub jätkuvalt prostitutsiooni kaasatud naistesse põlastusega. Näiteks, kui noor naine on hakanud tegelema enda müümisega ehk prostitutsiooniga, siis on tal sellest hiljem väga raske väljuda.

Kui me vaatame uuringuid, mis Eestis on tehtud, siis alustatakse prostitutsiooniga väga varakult, isegi alla 18-aastaselt. 13, 14, 15 on see iga, millal sellega tegelikult alustatakse.

Kui te pole kunagi bordellis käinud, siis alates sellest nädalast on teil see võimalus

Nimelt on Klubi Hollywoodi ees avatud klaasist "inimloomaaed" ehk bordell, kus näeb kõike ja tehakse kõike. Seda teevad nii mees, kui ka naisprostituudid.

Vaata videolõiku!

Märksõnad
Tagasi üles