R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noortekeskuses esinevad muusikakooli solistid

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Noortekeskuses esinevad muusikakooli solistid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Lee Taul.
Lee Taul. Foto: Erakogu

Pärnu muusikakooli rütmimuusika osakonna noored pop-džässlaulu eriala õpilased Lee Taul, Kristiin Lääts ja Karmen Kaljula esitavad neljapäeval Pärnu avatud noortekeskuses oma uut kontserdikava.

Õpetaja Marge Lumisalu teatel saab kontserdil kuulda nii džässistandardeid, poppi, funky't kui noorte omaloomingut. Taustaansamblites mängivad pea kõik rütmimuusika osakonna õpilased, kaasatud on mõni noor muusik teistest osakondadest.

Pärnu muusikakoolis saab pop-džässlaulu õppida alates 2008. aasta sügisest. Aasta jooksul on üles astutud Sütevaka salongiõhtul ja Endla Jazzklubis.

Eeloleval õppeaastal on erialale oodatud uusi muusikakooli noorema astme lõpetanud lauluhuvilisi, erialaõpetaja on Marge Lumisalu.

Rütmimuusika osakonna õppeaasta lõpu avalik arvestus-kontsert toimub neljapäeval, 21. mail algusega kl 17 noortekeskuse kohvikus. Kontsert on tasuta.

Märksõnad
Tagasi üles