«Unelmate pulma» Liisa ja Dmitri on lapseootel

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Unelmate pulm" osalejad koos saatejuht Elo Mõttusega. Paarid vasakult paremale: Dmitri ja Liisa, Ardo ja Kairi, Maido ja Evelyn.
"Unelmate pulm" osalejad koos saatejuht Elo Mõttusega. Paarid vasakult paremale: Dmitri ja Liisa, Ardo ja Kairi, Maido ja Evelyn. Foto: Indrek Galetin

Kanal 2 saate «Unelmate pulm» üks paaridest, Liisa Langi (19) ja Dmitri Oništšenko (30), ootavad last.Tulevasest ilmakodanikust saadi teada samal ajal, kui selgus ka saate finaali pääsemine. «Kaks head uudist korraga!», sõnas Elu 24.ee’le Liisa, kes kummutab väite, nagu oleks otsus abielluda sündinud lapse pärast.

Topeltõnnelikuks tegi beebiuudis ka Liisa ja Dmitri vanemaid, kes mõned kuud varem olid noortele kihlumise puhul õnne soovinud. Ainult sooje õnnitlusi on jaganud ka võttegrupp ja kaasvõistlejad Kairi ja Ardo ning Evelyn ja Maido.

Möödunud nädalal, 14. märtsil, tähistasid Liisa ja Dmitri oma suhte esimest aastapäeva.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles