P, 10.12.2023

Gruuv avab välihooaja 2013

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tänavasportlased avavad võidukalt välihooaja 2013!
Tänavasportlased avavad võidukalt välihooaja 2013! Foto: Gruuv

25 - 28. aprillil avab Eesti Tänavaspordi Liit võidukalt algava Tänavaspordi hooaja 2013, mille raames toimuvad Gruuvi keskuses kahepäevalised võistlused. Samuti esilinastub dokumentaalfilm “Gruuvi the Muuvi” ning tunnustatakse läinud aastal silmapaistvamaid tänavasportlaseid hooaja avapeol Rock Cafe´s.

Tänavaspordi hooaja avamisega tähistatakse suuresti võitu Gruuvi keskuse allesjäämise üle, mida ähvardas möödunud sügisel majanduslike raskuste tõttu sulgemine. “Me oleme tublid noored, sest me suutsime veenda Tallinna linna Gruuvi keskuse vajalikkusest noorte seas ja, et meile keskuse tegevuse jätkamiseks vajalik toetus eraldati,” sõnas Eesti Tänavaspordi Liidu juhatuse liige Kristel Orasmäe.

Reedel 26. aprill kell 15:00 oodatakse kõiki noori Gruuvi keskusesse Vansi rulavõistlusele osalema või pealt vaatama. Järgnev päev on sisustatud BMX-i, trikirulluisu ja tõukeratta võistlustega.

Kinos Sõprus esilinastub 27. aprillil kell 22:00 Juhani Särglepa dokumentaalfilm “Gruuvi the Muuvi”, mis annab ülevaate Gruuvi keskuse käekäigust selle asutamisest kuni tänaseni. “Film näitab, kui palju higi ja vaeva on grupp asjaarmastajaid näinud, et noortel oleks koht, kus üheskoos oma harrastatud alaga tegeleda,” lausus Gruuvi keskuse tegevjuht Lauri Mei.

Laupäeval 27. aprillil toimub Rock Cafe’s Tänavaspordi hooaja avapidu, kus tunnustatatakse möödunud aastal kõige rohkem esile paistnud tänavasportlasi. Välja kuulutatakse Aasta rulataja, Aasta BMX-sõitja, Aasta trikirulluisutaja ja Aasta trikitõuketattur. Laval esinevad bändid Driven, Elephants From Neptune ja Nevesis, plaate keerutavad Kask ja Johann 3000 [Tallinn Jäck City].

Eesti Tänavaspordi Liit kutsub kõiki noori võidukalt tähistama! Rohkem infot www.gruuvi.ee

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles