N, 30.11.2023

Pingelise «Mis? Kus? Millal?» neljanda lahingu võitsid Targad seisuga 6:5!

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Telemäng «Mis? Kus? Millal?»
Telemäng «Mis? Kus? Millal?» Foto: promo

Eile jõudis Kanal 2 otse-eetrisse haarava mälumängu «Mis? Kus? Millal?» neljas lahing. Äärmiselt põnevaks kujunenud saate võitis Tarkade võistkond seisuga 6:5.

Tulise «Mis? Kus? Millal?» neljanda mälumängulahingu võitsid Targad stuudiovõistkonnaga koosseisus: ajakirjanik Kärt Anvelt, filmilavastaja Peeter Simm, riigikogu liige Andres Anvelt, tõlkija Mart Rummo, ärimees Allan Kaldoja ning võistkonna kapten, mälumängu Euroopa meistrivõistluste hõbe ja loendamatute muude tiitlitega pärjatud Igor Habal.

Saate parimaks küsimuseks valis televaatajate võistkonna «advokaat» Tele2 kommunikatsioonijuht Hans Saarvelt videoküsimuse, mille küsis Gert Schulz Tartust.

Gerdi sõber käis Aafrikas Rwandas ja rääkis ühest sealsest väga levinud ja igapäevases kasutuses olevast esemest. Selle eseme valmistamine on väga lihtne – vaja läheb ainult puupulka ja kruvi. Gert soovis teada, millisel otstarbel rwandalased seda eset kasutavad.

Tarkade võistkond kaalus pikalt, võttes kasutusele ka varem teenitud lisaminuti. Vastuseks pakkusid nad mõõteriista ja kaotasid sellega punkti Televaatajatele.

Õige vastus oli pudeliavaja.

Stuudiovõistkonna «advokaat», ajakirjanik ja raadiosaatejuht, Kuldmikrofoni laureaat Erki Berends valis parimaks Tarkade võistkonna mängijaks Peeter Simmi, keda laulja ja helilooja Tõnis Mägi premeeris Tõnu Õnnepalu raamatuga «Mandala».

Tuleval pühapäeval, 14. aprillil mängivad televaatajate vastu: tantsuõpetaja Märt Agu, näitleja ja lavastaja Roman Baskin, teleajakirjanik Imre Kaas, mälumängijad Hugo Tang ja Marko Siil ning võistkonna kapten Tiit Naarits.


 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles