Eesti Muusikaauhinnad 2020

Depeche Mode'i Riia kontserdi soojenduspidu Popidiotiga sellel laupäeval!

FOTO: BDG

Briti kultusbändi Depeche Mode'i Riia kontserdi ja "Tour of the Universe" soojenduspidu toimub juba sellel laupäeval klubis Rockstars! Lisaks tähistab EDMFK ehk Eesti Depeche Mode Fännklubi oma juba 17. hooaja avamist ning tõstetakse klaas Dave Gahani sünnipäeva puhul. Erikülalisena esineb Popidiot ning tantsumuusikat mängivad EDMFK DJd!

Peo erikülaliseks on hetkel oma uue plaadiga "Antenna of Love" plaadimüügi edetabelites võimutsev Popidiot, kes võitis hiljuti Tallinn Music Weeki raames jagatud „Skype's Go Change The World Award" väärika auhinna. Popidiot teeb muusikat, mis segab süntpopi, elektropopi ja indiepopi klassikat, jäädes seejuures ka eriliseks ja mitte muutudes otseselt retrobändiks. Oma süntpopi kõla ning tantsuliste 80ndate saundiga on Popidiot hingelähedane ka paljudele DM fännidele. Samuti on bändi enda liikmed Depeche Mode ja new wave´i austajad.

Tänavune aasta on taaskord väga tähtis igale Depeche Mode fännile - aprillis ilmus bändilt järjekorras juba kaheteistkümnes stuudioalbum "Sounds Of The Universe" ning 25. mail on võimalik oma iidoleid näha Riias. Lisaks tähistatakse 16. mail koos Popidiotiga tagant järgi ka Dave Gahani 47ndat sünnipäeva, mille puhul klubilistele DeMaatilist torti pakutakse ning klaase kokku lüüakse!

Üks märkimisväärne tähtpäev jääb käesolevasse aastasse veel, nimelt - 2009 aastal täitub Depeche Mode´l 30 tegutsemisaastat ning üle poole tegutsemise ajast ehk siis juba 17 aastat on DM´il olnud aktiivne ning organiseeritud fännklubi just siin 1,5 miljoni elanikuga Eestis!

Kõik fännid ja Depeche Mode'i sõbrad on oodatud 16. mail klubisse Rockstars (Tatari 6, Tallinn). Algus kell 21.00!

Depeche Mode'i tuuri lähim kontsert toimub kevadises Riias, 25. mail Skonto Staadionil ning bänd loodab näha seal ka kõiki oma Eesti fänne.