Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2009/05/13/178563t1h5492.jpg)
Kasahstani linnas Karagandas seisis kohaliku politseijaoskonna vastasmaja juures poolteist kuud sõiduk koos tapetud juhiga.
«Sõiduki BMW-728 tagaistmel oli kinniseotud kätega juht, kellel oli silmus kaela ümber ja selle alla olid mädanenud laigud,» teatas Karaganda oblasti siseasjade amet portaalile Kazakhstan Today.
Esialgsetel andmetel jäi 27-aastane Aktasi külas elav ettevõtja teadmata kadunuks 18. märtsil. Kohtumeditsiinilise ekspertiisi kohaselt saabus surm kaela mehhaanilise kokkusurumisel silmusega. Juhtumi kohta on algatatud juurdlus.