Miks Angela Aak alkoholi tarbib?

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Indrek Galetini fotonäituse avamine lounge Stereos - Anu Saagim ja Angela Aak
Indrek Galetini fotonäituse avamine lounge Stereos - Anu Saagim ja Angela Aak Foto: André Altjõe

Aastaid tagasi soovahetusoperatsiooni läbi teinud muusik Angela Aak, kes kuulus pikka aega ansambli Blacky ridadesse, osales Buduaari rubriigis «Rubriik number 7». Et Angela on alati olnud väga julgete väljaütlemistega, siis ei teinud ta erandit selgi korral - vastused on intrigeerivad ning põhjapanevad!

Buduaar esitas Angelale seitse lõpetamata lauset

Minu suurim hirm... inimesena on olnud see, et ma ei jõua siin ilmas piisavalt edastada enda voolavaid tundeid muusika keeles.

Oleksin nõus taksojuhiks hakkama tingimusel, et... takso sõidab mängutoas mängult ringi ja minu kaaslasteks on vaid väikesed siirad tuulepead.

Eesti poliitikutest pooldan... Urmas Paeti, kes mulle on tundunud sümpaatne juba Nõmme linnaosavanema päevilt.

Alkoholi tarbin… üksikutele võib vahel tulla isegi üllatusena nädalalõpul sõlmitud abielu Elevandiluu rannikul.

Elu Eestis on... täis üllatusi, kus pea igal hetkel võib keegi „pumba juures olijatest“ välja tulla uue omakasupüüdliku ideega.

Unistan praegu... hetkest juba metshaldjate maal, kus hommik on just jätnud hüvasti ööga ja kõik on taas selge, valge ja uus...

Viimati ostsin loteriipileti... juba kindla veendumusega, et võidan kasvõi natukenegi, aga et võidan.

Märksõnad

Tagasi üles