T, 31.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kevadine suurpuhastusturg kutsub ostma-müüma-vahetama

Veste Roosaar
, toimetaja
Kevadine suurpuhastusturg kutsub ostma-müüma-vahetama
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Pärnu kolledž ja OÜ Vaas&Vaas kutsuvad pärnakaid kevadiselesuurpuhastusturule  30. mail 11-17 Pärnu kolledži haljasalal või halva ilma korral kolledžis.


Iga pärnakas võib tulla müüma, ostma või vahetama kasutatud puhtaid ja korralike asju: riideid, plaate, raamatuid jne. Kolledži õpilastel ja Pärnu koolinoortel on võimalus müüa-osta-vahetada oma kasutatud õppematerjale, koolitarbeid ja muud õppega seonduvat nodi.Suurpuhastusturul tegutsevad lastele meisterdamise nurk ja taaskasutusteemalised õpitoad, näha saab moekunstnike taaskasutusteemalisi moeetendusi, tehakse tekkide, patjade, mänguasjade korjandus Pärnu loomade varjupaigale.Meeleolu hoiavad üleval Pärnu noortekeskuse IN plaadikeerutajad ja kõhu eest hoolitseb kolledži kohvik.Turul osalemine on tasuta. Lisainfo ja müümiseks eelregistreerimine www.vaasvaas.ee.

Märksõnad
Tagasi üles