P, 3.12.2023

Klubis Tapper hakatakse stoner-rocki saatel võitlema

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Sparzanza
Sparzanza Foto: http://www.myspace.com/sparzanza

Klubi Tapper üllatab taas,

extreme weekend

oma hullude artistidega saab jätku- seekord on ühe katuse all raju

rock

ja

streetfigh

t! Piirideta õhtu muusikas läheb üle mõõduvõtmiseks karmide meeste etteastes.

Fight Club Finlandi maadlustšempion ja tiitlikaitsja Valentine võtab ainukordses erimatšis Tallinnas klubis Tapper 20. aprillil vastu «Kanada mässaja» StarBucki väljakutse! Spetsiaalne, ainult ühel õhtul aset leidev tänavalahing peetakse maha klubipõrandal, ilma maadlusareenita, mistõttu seekordne lööma saab olema eriliselt ohtlik.

Valentine võitis Soome maadlustšempioni tiitli StarBuckilt 2008. aasta 16. oktoobril Helsingis pärast seda, kui StarBuck oli võitnud Ameerika superstaari ja neljakordset maailmameistrit Steve Corinot verises reegliteta kokkupõrkes.

Varem samal aastal oli Valentine võitnud tiitlimatši-võimaluse, mis andis talle voli aasta lõpuni tšempionitiitli omanikku välja kutsuda. Osav oportunist Valentine kasutas ära StarBucki matšijärgset väsimust ja nõudis viivitamatut tiitlivõitlust, millelt lahkus Soome maadlustšempioni tiitliga.

StarBuck ei kavatse aga tšempionivööst niisama kergelt loobuda, vaid on Soome tiitli taas sihikule võtnud ja valmis selle kolmandat korda endale võitmise nimel kõik mängu panema! Seekordne tänavavõitluse-väljakutse võib olla just see võimalus, mida StarBuck oodanud on... ja vältimatu lahendus, mida Valentine kõige rohkem kardab!

Muusikat pakuvad üritusel ansamblit Sparzanza Rootsist ja Silver Moth Soomest, plaadimängijate taga on seekord võluv DJ MiSSKESSU.

 

Rootsi stoner-rock-bändil Sparzanza leidub pühendunud austajaid kõikjal maailmas, kuid Euroopa on neist lausa punnis. Nende kolmanda albumi «Banisher Of Light» singleid «Before My Blackened Eyes» ja «Black Heart» on saatnud röögatu menu muu hulgas Soome raadioeetris; esimene neist figureeris sarja Big Brother Finland 2008 saatepea heliribal.

Veetnud suurema osa eelmisest aastast stuudios, kus treinud valmis neljandat, tänavu kevadel ilmuvat albumit, on Sparzanzal nüüd õige aeg fännidele oma olemasolu meelde tuletada ja oskustega muljet avaldada.

Varem nime F32.10 kandnud noor Soome stoner-rock/doom-bänd Silver Moth on soojendanud Helsingis Semifinalis Truckfightersit ja käinud Lõuna-Soome ringreisil koos Dozeriga; tänavukevadine turnee Sparanzaga on värske ja vihase pundi järjekordne võimalus end rootslaste seltsis tõestada, seekord ka Eesti publikule.

Piletid klubis Tapper toimuvale kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 225 krooni. Piiratud koguses 175-krooniseid sooduspileteid on müügil klubis «Tapper» (Pärnu mnt 158G). Pilet ukselt 250 krooni.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles