L, 4.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Trimmisaate savi-seksuaalne Sandra: ainus inimene, keda armastan, on Anu Saagim

Elu24
Trimmisaate savi-seksuaalne Sandra: ainus inimene, keda armastan, on Anu Saagim
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
"Tanssi peppu pieneksi" - "Tantsi tagumik trimmi" Soome versioon.
Eestlannast tantsuõpetaja Sandra keerutab tantsupõrandal koos soomlannast lesbi Marinaga. Keskel kohtunik Anu Saagim
"Tanssi peppu pieneksi" - "Tantsi tagumik trimmi" Soome versioon. Eestlannast tantsuõpetaja Sandra keerutab tantsupõrandal koos soomlannast lesbi Marinaga. Keskel kohtunik Anu Saagim Foto: Viktor Burkivski

Sandra Sannay Steinberg on noor 22aastane tantsutreener-koreograaf, kes on tantsimisega tegelenud üle 10 aasta. Sel aastal võitis Sandra koos oma partneriga Soome tantsusaate «Tanssi peppu pieneksi», kus ülekaalulised tantsuproffide käe all tagumikku trimmi tantsisid.

Lisaks osales Sandra hiljuti ka kõmulises telesaates «Õhtusöök viiele». Buduaar uuris skandaalse Sandra käest, kes meediat ega õelaid kommentaare ei karda, kuidas sai ta läbi oma tantsusaate partneriga ja millised on Sandra seksuaalsed eelistused.

Paljud eestlased ei tea, et Sandra osales paari aasta eest ka populaarses USA filmis «Keelatud tants 3» (Step up 3) - nimelt sai ta rolli massistseenis tantsijana. Sandra on tantsimisega tegelenud pea 10 aastat - erinevad tantsukoolid, stuudiod, koolitused. Hetkel viibib Sandra Los Angeleses, Californias, ning tegeleb peamiselt ikka koreograafia ning tantsu õpetamisega.

Küsisime, miks Sandra tantsimist nii meeletult armastab. Vastus oli pisut ootamatu: «Miks ma armastan tantsimist? Kusjuures kes üldse ütles, et ma armastan tantsimist? Ma elan oma elu läbi tantsu ja mõnikord on see raskem, kui keegi üldse ette kujutada suudaks. Ma edastan oma lugulaulu, tunnet, soovi või elulugu läbi loomingu ning see ei ole kunagi midagi kerget või meelepärast. See on lihtsalt midagi, mis on meile, tantsijatele, lihtsam ning me eelistame elada nende armidega, mida oleme kirjutanud koreograafiasse, ma edastan nii oma emotsioone ja see on ainuke viis, kuidas ma seda teha oskan.»

Kas aga Eestis on üldse võimalik tantsijana ära elada? «Eestis või ükskõik kus mujal on võimalik ära elada tantsijana. Peab oskama unistada ning hoidma oma eesmärke elus. Mina tegin seda - seega teeb seda igaüks, kes tõesti seda tahab. Minu soovitus kõigile: ära kunagi kahtle endas, ma luban sulle, kui usud endasse, siis pole sinu ees ühtegi takistust.»

Soome «Tantsi tagumik trimmi» saates oli Sandra partneriks omasooihar Marina, kuid keda eelistab Sandra ise? Naisi või mehi?  «Esiteks ütlen, et saime Marinaga väga hästi läbi, sest me kaklesime kogu aeg. Töötasime tulemuse peale ning kuna ma olen perfektsionist, siis minuga on võimatu läbi saada -   mul on oma visioon ning ma viin selle täide. Aga meediale nii Eestis kui Soomes pakub alati miskipärast huvi minu meeste või naiste eelistus. Selge on see, et Marinale meeldivad naised, kuid siiski minu eelistused on siiani jäänud küsimärgi alla. Mina ütlen: nii kaua kui on õiglus gay ja hetero vahel, olen mina savi-seksuaalne... . Ainus inimene, keda ma armastan, on anyway Anu Saagim, kommentaatorid, tulistage nüüd,» naerab Sandra.

Saates osalemine oli Sandra jaoks suurepärane kogemus ning tõenäosus, et Sandrat mõnes tõsielusarjas ka tulevikus näha võime, on suur. «See saate kogemus oli minu jaoks fenomenaalne, sest ma töötasin koos produktsioonifirmaga Ruut. Nende professionaalsus ning kogemus muutis terve elamuse minu jaoks erakordseks, siiani igatsen võttepäevi ning tervet meeskonda. Kui nemad küsiksid minult mis iganes telesaate osalust, oleksin kahtlemata nõus,» kiidab Sandra kogu võttemeeskonda nende professionaalse suhtumise eest.

Märksõnad
Tagasi üles