FAK: Mihkel Raual on külas Lotte!

Faktuaalne kaamera

FOTO: TV3

«Faktuaalne kaamera» annab ka täna õhtul ülevaate sellest, kuidas asjad lõppeval nädalal tegelikult juhtusid. Kaamera ees seisavad erinevad avaliku elu tegelased, teiste seas Lotte.

Kõigi laste suur sõber Lotte on külaliseks «Kolmeraudse» stuudios, et tutvustada erinevaid võimalusi jõuluvana kingikoti täitmiseks

Samuti näeb, kuidas andis tagasi astunud justiitsminister Kristen Michalile pressivaenlase auhinna üle pressivaenlane aastast 2010, president Toomas Hendrik Ilves.

Lisaks uuritakse, kas Uku Suviste muusikavideo «Võitmatu» väärib tõesti halvakspanu ja kriitikat või on tegemist nii muusikaliselt, pildiliselt kui ka militaarselt hoolega läbimõeldud ning Eesti Vabariigile kasuliku kunstiteosega.

«Faktuaalses kaameras» näeb ka «OP» saate juhti  Jim Ashilevit, kes uuris, mis toonid jäävad musta ja valge vahele, intervjueerides pornograafilise menuki «Viiskümmend halli varjundit» teemal asjaga kursis olevaid Eesti prominente, teiste seas Anu Saagimit, Linnar Priimäge ja Sven Mikserit.

Ühtlasi külastab «Faktuaalne kaamera» Tallinna spaad, et uurida, kui õnnelikku lõppu on aasta lõpus oodata meie spaade massaažitubades.

«Faktuaalne kaamera» on TV3s pühapäeviti kell 19.30.

Tagasi üles