Skandaal: miks ei saadetud Miss Globe'ile modellisaate Triinut!?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Eesti tippmodelli" neiud Londonis Gomez-Gracia moeshowl, mille korraldas Kaja Wunder. Osalesid noored modellihakatised Lisann Luik, Keiu Simm, Triinu Lääne, Helina Metsik ja Ksenia Viksne
"Eesti tippmodelli" neiud Londonis Gomez-Gracia moeshowl, mille korraldas Kaja Wunder. Osalesid noored modellihakatised Lisann Luik, Keiu Simm, Triinu Lääne, Helina Metsik ja Ksenia Viksne Foto: The Button Club

Veel suvel oli plaanis, et saates «Eesti tippmodell» tuntust kogunud Triinu Lääne suundub iludusvõistlusele Miss Globe Eestit esindama, möödunud nädalal selgus aga, et võistlusele saadeti Võru 11. klassi neiu Eva Kristiina.

Triinu võttis suvel võistluse tarbeks isegi mõned kilod alla ja oli minekust ärevil, vahendab Kroonika.

«Siis tulid Triinule vahele mingid hammastega seotud õpingud Saksamaal ja ma olin sunnitud leidma uue finalisti, keda võistlusele saata,» selgitas Raivo Kiisler.

Mees on aga oma uue leiuga väga rahul ning tulevikuplaanid on suured. Juba on käidud ka Riias toimunud Baltic Beauty võistlusel.

Tagasi üles