Pearu Pauluse tantsupartner piinleb verevalumi ja seljavalude käes

Rivo Veski
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Tähed jääl» kuuenda saate läbimäng. Pearu Paulus ja Emili Arm.
«Tähed jääl» kuuenda saate läbimäng. Pearu Paulus ja Emili Arm. Foto: Kerli Kurvits

Pearu Paulus ja Emili Arm hindavad möödunud nädalat väga produktiivseks. Paar, kes on seni juba mitmel korral žürii käest vaat et kõrgeimad punktid saanud ning kaasa ohtralt kiidusõnu, on ka tänases saates kindlalt jääl.

«Meil sujus väga hästi. Kogu töö läks kiirelt - saime ruttu loo ja kava kokku, seega jäi aega ka rohkem proovi teha,» rääkis Paulus. «Liiga palju ei tasu proovi teha, siis tuleb küllastumus ja see pole ka hea.»

Tänases saate läbimängus juhtus Pearul õnnetus. «Kukkusime mõlemad, aga õnnetumalt Pearu,» märkis Emili.

Saate otse-eetri eel hoidis Pearu seetõttu jalal jääkotti, et põrutus külmaga maha suruda. «Päris jääl uisutades on hoog ja libisemine teine ja nii on ka kukkumised kuidagi laugemad. Kui aga siin stuudio «jääl» maha kukkuda, on see kohe ja korraga,» võrdleb Pearu.

Saladuskatte all ütleb Emili, et ka tema pole arstiabist puutumata jäänud. «Käisin kiirabis oma selja tõttu. Pilti ei lasknud teha igaks juhuks - ei tahtnud end šokeerida. Mul on alaseljas verevalum. Olen sarnaselt nii mõnelegi valuvaigistite all,» märkis Arm.

Emili usub, et keegi pole veel nii tõsiselt viga saanud, et peaks saate pooleli jätma.

«Ühel hetkel tuleb kindlasti mingi piir ette,» usub Pearu vigastuste raskusastet kommenteerides. «Ka mina, kes ma olen seda ala saanud järjest rohkem tundma, võtan mütsi ees nende ees, kes seda professionaalsel tasemel teevad.»

Selle kohta, et «Tähed jääl» Eesti vaadatuim telesaade on, ütleb Pearu, et kindlasti erutab vaatajat saate draamarohkus. «Eks ikka oodatakse tsirkust ja leiba. Teisest küljest - vaevalt «Tantsud tähtedega» enam edukas olnuks - see formaat pidigi millegi uuega asenduma.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles