Saku Õlletehas tähistas möödunud nädalal ettevõtte 192. sünnipäeva tõelise majapeoga ning avas tehase uksed, õlletootmise köögipoole ja õllemuuseumi linna- ning vallarahvale.
Eksklusiivse kontserdiga astus üles Mihkel Raud ja ansambel Mr. Lawrence, mis oli Saku Õlletehase kingitus kõigile oma sõpradele.
Rocki kossunurgas võtsid kolmepunktivisete võistluses omavahel mõõtu muusik Jaagup Kreem ning TÜ/Rock korvpallimeeskonna tagamängija Rain Veideman. Duell lõppes Jaagup Kreemi kindla võiduga.
Peol möllasid ka TÜ/Rock tantsutüdrukud, Tanel Talve, AS Põltsamaa Felix juhataja Anti Orav, Saku Õlletehase juhatuse esimees Margus Kastein, jpt.
Muusikalise üllatuse pakkus Soomest Sakku sõitnud Fedor Grigorev, kes mängis pudelitel ägedat muusikat.
Vaata pilte!