/nginx/o/2009/03/31/156735t1h81e3.jpg)
Norras oli kirikuõpetaja sunnitud lapse ristimisel kasutama sidrunilimonaadi, kuna kiriku veesüsteem oli ajutiselt suletud.
Kummaline ristimine leidis aset Stordis, kirjutab STT.
Kirikuõpetaja Paal Dale pidi improviseerima, kuidas last ristida, kuna kõva pakase tõttu oli veesüsteem suletud.
«Gaas oli limonaadist ammu kadunud. Ainult kerge sidrunilõhn andis märku, et tegemist ei ole veega,» sõnas Dale.
Kirikuõpetaja teatas vanematele alles pärast lapse ristimist, et ristimisvesi oli tegelikult limonaad.
«Vanemad ei osanud selle peale midagi öelda, kuid tunnistasid, et ka nemad olid tundnud sidrunilõhna,» kommenteeris kirikuõpetaja.
Moraalijüngrid mõistsid limonaadi kasutanud kirikuõpetaja hukka ning küsisid, kas kirikujuhid kiidaksid heaks, kui saaksid teada, et ristimisvee asemel oli limonaad.