/nginx/o/2008/02/06/17080t1hb950.jpg)
Sir Cliff Richard avaldas pettumust muusikakriitikute suhtes, kes pole talle tunnustust avaldanud hoolimata sellest, et ta on rock´n´rolli ajaloo vormimises vähemalt enda arvates olulist rolli mänginud.
Popmuusika veteran, kelle karjäär on väldanud enam kui viis aastakümmet, võttis sõna muusikaajakirjanike vastu, kes ignoreerivad tema võimsat panust muusikaärisse vaid seepärast, et see ei meeldi kõigile inimestele, vahendab WENN.
«Mind ärritab see, et kriitikud, kes kirjutavad rock´n´rolli ajalugu, jätavad mind sellest sootuks välja. Nad teevad ajaloole karuteene,» ütles Richard.
«Sa ei saa kirjutada kuningatest ja kuningannadeks ja jätta mõne neist välja vaid sellepärast, et nad sulle ei meeldi. Aga ma ei kavatse sellepärast enesetappu teha. Publik ju teab, mida ma teinud olen.»