Reverbeebi on lühikompositsioonidest koosnev projekt, mis jõuab publiku ette Eesti Muusika Päevadel. See on kui järelnoppeprojekt, milles taaskasutatakse beebide häälitsusi.
“Kuna Eesti Muusika Päevade teema on “Roheline heli?”, siis omalt poolt, viimase hetke ärkajana, leidsin, et see projekt võiks ka sinna mahtuda,” räägib interpreet ja helilooja Liis Viira.
Eelmisel aastal sai kogutud 2015. aastal sündinud beebide hääli Beebisümfoonia jaoks, mis valmis Margo Kõlari ja Liis Viira kaasabil muusika-aasta lõpetamiseks. Kuna materjal oli nii põnev, siis Viirale tundus, et sellele võiks veel ühe võimaluse anda ning sellest sai heliinstallatsioonist koosnev no budget näituseprojekt, milles teeb kaasa veel hulk huvitavaid inimesi nii kunstnike kui muusikute hulgast.
Reverbeebi on teie ees Teatri- ja Muusikamuuseumis 7.-16. aprillini muuseumi lahtiolekuaegadel.
Vaata videost!