Ženja leiab, et asjadest ainult head rääkides tehakse head teistele ja esindatakse ka ennast positiivsena. «Iga sein, mis meie ette tõstetakse, on omamoodi õpimeetod,» ei lase ta ennast raskustest heidutada. «Ka minul on tagasilööke, aga ma ei lase neist ennast mõjutada. Allakäigud teevad meele õnnestumiste korral veelgi rõõmsamaks.”»Monika lisab, et ka rasketest olukordadest tuleb parim võtta ja iga äpardumine õpetab, kuidas paremaks saada. Tema enda positiivsusest on saanud missioon, mis väljendub ka vaid häid uudiseid edastava portaali GoodNews töös.
Tuntud stilist, kes veevalajana on loomult perfektsionist, meenutab, et ka temal on olnud aegu, mil trots pani tahtma halvasti öelda, eriti kui mingi muudatus jätab millestki ilma, kuid seletust juhtunu kohta ei järgne. “Vahel vajame aega, et olukorrale näkku vaadata!” Siit koorub lugu töökaaslasest Helsingi restoranis, kes keeleoskuse pärast jäi tööta, kuid leidis üsna ruttu uue ja meeldiva kutsumuse. «Maailm võib kõikuma lüüa, kuid kokku see enamasti ei varise!» nendib Ženja.
Kuivõrd külas on lausa moegurustaatuses inimene, siis uurib Mati, mis on sel kõledal sügisel moes. Tema enda riidevalik põhineb järgmisel määratlusel: «Valin hoolikalt selle T-särgi, mis kätte satub.» Või siis vaatab ta, mida teised juba kannavad.
Moeteadlik Ženja nendib, et see on ajakirjanike lemmikküsimus ja vastus on tal varrukast võtta: «Moes on isikupära, eraldumine hallist massist!» Ta lisab, et moes on palju jäävat, muutuvad aga faktuur, tekstuur, lõige, detalid. Juba kümme aastat moemaailmas tegutsenud mees ütleb, et olemasolev kogemus lubab tal sel alal sügavuti minna ja uurida moetaustu. Moetundja räägib vaimustusega raskete sõja-aastate järel moes toimunud plahvatuslikest muutustest, mille taga on inimeste soov taas rahulikku maailma sukelduda kõigis selle võimalustes.