Suur lugu
INTERVJUU ⟩ Tulevane superstaar Alika: kahtlesin, kas minu poolt üldse hääletatakse, kuna olen vene nimega Neli päeva enne registreerimise lõppu pani 19-aastane Alika Milova ennast kirja saatesse «Eesti otsib superstaari». Narvas üles kasvanud ja vene perest pärit lauljatar kartis stuudiovooruni, et ei teeni eestlaste poolehoidu, kuid võitis silmapilkselt nii kohtunike kui televaatajate südame. Staarisaate favoriit avaldab oma esimeses pikas eestikeelses intervjuus, kuidas ta piirilinnas riigikeele suhu sai ning kas kuulsus on juba pähe hakanud.
Suur lugu
PERSOON ⟩ Tallinna rühmatreener bikiinipiltide postitamisest: lahe, seksikas ja sportlik saab olla ilma labasuseta Tallinnas elav 35-aastane Jekaterina Irvanets-Goldmann on vabakutseline rühma- ja eratreener, kellest paljud eestlased arvatavasti kuulnud ei ole. Kuid oma tegemisi veebis jagaval Jekaterinal on fänne küllaga: Instagramis jälgib teda üle 10 000 inimese. Elu24 uuris Jekaterinalt, kuidas ta fitnessimaailma sattus, mis tema sotsiaalmeedias eriliseks teeb ja miks ta Instagramis paljast ihu näitab.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Suur lugu
Ökovideost bikiinivooruni: missivõistluste staar Eliise Randmaa räägib, kuidas netis võisteldakse! Järvamaalt Kirna külast pärit 21-aastane Eliise Randmaa krooniti 2020. aasta septembris Eesti iluduskuningannaks. Tänavu võistleb Eliise rahvusvahelisel Miss Earth 2021 iludusvõistlusel, mis toimub teist aastat järjest täies mahus vaid internetis. Eliise rääkis Elu24-le, mida veebipõhine missivõistlus endast kujutab ja kui palju aega ning raha sellisel võistlusel osalemine nõuab!
INTERVJUU ⟩ Bodyfitness'i 24-aastane täht Tiia Kaare: söön viis korda päeval ja kaks korda öösel Kulturismi- ja fitnessimaailmas on viimaste aastate jooksul silmapaistvate tulemustega hiilanud 24-aastane eestlanna Tiia Kaare. Tallinnas sündinud Tiia armastab sportimist lapsepõlvest saati. Tee jõusaali leidis ta 17-aastaselt ja viimased kaks aastat on ta tõsisemalt tegelenud bodyfitness'iga. «Selliseid päevi, kus ma üldse trenni ei tahaks minna, ei ole,» tunnistab Tiia, kes töötab oma eesmärkide nimel 365 päeva aastas.
Suur lugu
PERSOON ⟩ Superstaariks pürgiv Maribel Vääna: teismeeas sattusin valesse seltskonda ja kõik läks allamäge Saates «Eesti otsib superstaari» oma nakkava positiivsusega võlunud Maribel Vääna (18) sihid on kõrged ja oma laulukirge soovib ta jagada kõigiga. «See, kui palju armastust, energiat ja iseennast mul jagada on, see lihtsalt ei piirdu vaid Eestiga,» jutustab ta. Kuigi praegu on lootused staarisaate lohutusvoorul, ei piirdu tema unistused vaid superstaari tiitliga.
Suur lugu
PERSOON ⟩ «Poissmeeste peo» Carole: paljud arvavad, et mul on tähelepanuvajadus, aga selle peale ütlen, et äkki ongi. Kade oled või? «Mulle meeldib üle võlli olla, ma lihtsalt ei põe midagi. Minu jaoks on hoopis need kiiksuga, kellel on midagi liiga palju kobiseda,» räägib Carole, kes sel nädalal tele-eetrisse jõudnud tõsielusarjas Kalvi-Kalle ja TikToki-Taneliga pidu paneb ning viimasega linade vahele jõuab. «Poissmeeste peo» 19-aastane staar räägib tööst lastekodulastega, võitlusest tervisehädadega ja ema õpetusest, mis on ta viinud selle telehooaja oodatuimasse reality'sse. Ainult Elu24s!
Suur lugu
INTERVJUU ⟩ Elus uue missiooni leidnud Ithaka Maria: soovin seda väärtust järeltulevale põlvele pärandada Teismeeas poptäheks lahvatanud lauljatar Ithaka Maria (42) avab ennast järjest uutest külgedest. Kuu alguses Seto Kuningriigi päevadel tõmbas ta laval setokeelse folk-punk bändi H6im esilauljana platsitäie rahvast täistuuridel käima. Äsja Tallinna vanalinna päevade raames esitles ta näidisturniiriga lauamängu «Meistergiid». Seegi liitis lustima väga laiapõhjaliselt kireva seltskonna, linnapeadest loovboheemlasteni. «Vahva on Tallinna iidses vanalinnas niisama kulgeda. Veel vahvam, kui kuklas on võtta õnne-, strateegia- ja teadmistemängust «Meistergiid» pärit kogemused,» ütleb ta.
Suur lugu
Austraalia-Vietnami mustkunstnik Peter Paxx: näen end tulevikus Eestis elamas Eestis juba kaks aastat elanud mustkunstnik Peter Paxx võib TikToki kasutajatele olla juba täitsa tuttav nägu. Nimelt panevad mehe postitatud videoklipid erinevatest Eestimaa paikadest ka kohalikud mõtlema: kas meie kodumaa on tõesti niivõrd ilus paik? Elu24-le antud intervjuus avas Peter TikToki tegemiste tagamaid, oma karjääri mustkunstnikuna ja vietnamlastest vanemate raskusi 90ndatel Austraaliasse migreerumisel.
Suur lugu
INTERVJUU ⟩ Tubekad 30! Staarielule selja pööranud Summer pihib, kuidas ta 90ndatel läbi põles «Mina müün autosid, üks mees õpetab Pärnu orkestris muusikat, üks mees on diiselmootorite insener, üks peab pubisid, üks sõidab kaugautot, üks manageerib muusikaga.» Nii tutvustab Summer ehk Indrek Raadik (46) ühe 90ndate superbändi tänast reaalsust. Kuhu kadus ansambel The Tuberkuloited või kas nad üldse on kuhugi kadunud? Kuidas väärikalt vananeda, kui oled 90ndatel nautinud megakuulsust? Istusime Summeriga juubelikontserdi eel Pärnu kuursaalis maha ning rääkisime õlle ja multimahla saatel asja selgeks.