NAISTEJUTUD ⟩ Toitumishäirete all kannatajate karmid lood: «Paljalt nägin välja nagu helesinine, kondine kana nõuka-aja kaubandusest» Kristinka räägib esimest korda ausalt ära kõige tumedama episoodi oma elus: «Olin rängalt kimpus toitumishäiretega. Seisin tükk aega ülikoolis trepi ees ja kogusin jõudu, et sealt üles minna...» Ülimalt ausate paljastustega tulevad välja ka teised. Heidi sattus söömishäiretega tilgutite alla ning Liia elus oli periood, kus ta jättis menüüst välja praktiliselt kõik, et ometi alla võtta. Saate teemaks on "Naised ja numbrid". Stuudios on külas rakendusteatri Tuum näitleja Liia Kanemägi ja Naistejuttude püsikülaline Heidi Ruul. Saatejuht Kristina Herodes.
Suur lugu
KÜLMAVÄRINAD ⟩ Uljas hobusevaras Ratsa-Roosi kamandas mehi ning ei kartnud keda kuraditki Sõja-eelse Eesti esimestel aastatel olid hobusevargused riigis tõsiseks probleemiks. Teada oli suisa juhtumeid, kui varastatud hobuseid leiti pööningutelt! Et lokkava ja laastava kuriteoliigiga võidelda, võeti kasutusele palju erinevaid meetmeid, neist kõige tõhusamaks osutusid lõpuks hobusepassid ning loomulikult kriminaalpolitseinike tõhus töö. Kuid hobusevaraste hulgas oli ka neid, kes endale sel alal üleriigiliselt nime tegid. Üheks selliseks oli naine hüüdnimega Ratsa-Roosi.
NAISTEJUTUD ⟩ Kuidas unistada nii, et unistused täituksid? Mis on väga tähtis, aga millest räägitakse kriminaalselt vähe? See on unistamine! Unistamine vajab julgust, arendab loovust ning võtab aega - kui see tähtis töö tegemata jätta, on elu palju raskem, kurvem ja head asjad ei pruugi kunagi sinuni jõuda. Sa ei ole õnnelik oma elus? Äkki oled unistamise unarusse jätnud! Pole hullu, kunagi pole hilja unistama hakata. Lisaks räägime sellest kuidas on seotud pisarad ja testosteroon ning kes kui palju häält teeb. Arvake ise kus. Nii et äärmiselt olulised teemad toome teieni nagu ikka lustlike kõrvalekalletega, et kuulamine liiga tõsiseks kätte ei läheks. Külas on Triin Sepp ja Madis Kartau podcastist «Päevapokaal». Saatejuht Kristina Herodes.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
NAISTEJUTUD ⟩ Identiteedikriis - asi, millest ei räägita, aga mida me kõik kogeme Kes ma olen? Mida ma väärt olen? Kui suure osa minu väärtusest moodustab minu töö? Minu suhted? Minu sõbrad? Kas saavutused on osa minust või minu tööst? Kui ma lahkun seniselt töökohalt kui suur osa minust siis järele jääb? Võtame kõik need teemad südamepõhjani siiralt lauale ja otsime vastuseid. Leiame ka. Kuula - see tõenäoliselt toetab ka sind. Ühtlasi saad teada, milliseks loomaks kaunitar Heidit kutsuti.
NAISTEJUTUD ⟩ Eestis on peidetud vägivalda palju – see on viis, kuidas sa saad enda kogemusest teada anda Eestis puudub terviklik ülevaade, kui paljud inimesed puutuvad kokku vaimse või füüsilise väärkohtlemisega kodus, tööl ja huvitegevustes. Selleks, et meil tekiks see arusaam, viib statistikaamet läbi seni suurima suhteuuringu «Turvalised suhted pereringis, tööl ja väljaspool», mille tulemused aitavad parandada nii vägivallaennetust kui ka abi pakkumise võimalusi.