Naudi talve ihu ja hingega
Loe Elu24 uudiseid, vasta küsimusele ja võida õhtusöök restoranis ORE, Kehapood ilutoodete komplekt või Goldtime’i kinkekaart.
Macbook

Elu24 loosib koostöös Ore restorani, Kehapood ja Goldtime’iga välja iga nädal väärtuslikke auhindu! Sinult palume ainult seda, et loed nagu varemgi meie põnevaid lugusid ja vastad ühele küsimusele.

Kõikide õigesti vastanute vahel loosime iga nädal välja:
100 € väärtuses õhtusöögi kahele restoranis Ore;
100 € väärtuses Goldtime’i kinkekaardi;
150 € väärtuses Kehapood ilutoodete komplekti.

• ORE tähendab tõlkes maaki. Meie jaoks sümboliseerib see sügavamaid väärtusi. ORE on restoran, kus teadlik lähenemine toidule ja teenindusele pakub külastajale ainulaadse elamuse. Menüü koostamisel keskendume hooajale ja kohalikule toorainele, mida serveerime omanäolises võtmes. Kõik algab ideest - vahel läheneme teada-tuntud vanale uue nurga alt, teinekord kombime piire ja loome midagi täiesti uut. Oluline on, et lõpptulemus peegeldaks seda, kes me oleme ning pakuks naudingut meie külalistele.

• Kehapood esindab ja on maaletooja paljudele tuntud ja auhinnatud brändidele. Auhinnatud ilutoodete valik kõige uuemate ja innovatiivsemate ilutrendidega kogu maailmast. Lisaks näo- ja kehahooldustoodetele leiab Kehapoe tootevalikust nutrikosmeetikat, toidulisandeid, make-up tooteid, looduskosmeetikat, juuksehooldustooteid ning Korea kosmeetikat.

• Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett, kus sortiment jaguneb klassikaliseks kuld- ja hõbeehteks ning moe- ehk brändiehteks. Käekellade lai valik hõlmab "swiss made" kellabrände, aga ka väga rikkalikku valikut tuntud moebrände. Goldtime’i kireks on luua trende ja väärtustada traditsioone.

Kampaania periood: 06.12.2019–12.01.2020.
Loosimised toimuvad: 16.12; 23.12; 30.12; 6.01 ja 13.01.

Kõigi võitjatega võetakse personaalselt ühendust!

Noor ameeriklanna pani käima Youtube'i kanali Hungry Lips, millel on 400 000 jälgijat. Millega naine seal tegeleb?
Vasta küsimusele ja osale loosimises.
Vali vastus:
Ees- ja perenimi:
Telefoninumber:
E-post:
Olen lugenud ja nõustun kampaania reeglitega ning Postimees Grupi isikuandmete töötlemise tingimustega.
Soovin saada Postimees Grupi turunduspakkumisi (erinevad Postimees Grupi väljaannete soodustused, kampaaniate info, Postimees kirjastuse raamatute pakkumised jpm).
Osale
Võitja selgub igal esmaspäeval.
Kampaaniat toetavad: