Mart Normet: finaal tuleb Otile väga raske

FOTO: Andres Putting (EBU)

Mart Normet

Eesti laulja Ott Lepland lauluga «Kuula» pääses eile hilisõhtul Aserbaidžaani pealinnas Bakuus toimunud Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaalist edasi laupäeval peetavasse finaali.

FOTO: Andres Putting (EBU)

Ott Leplandi esimene lavaproov Eurovisiooni poolfinaaliks. ERRi meelelahutusosakonna juht Mart Normet (keskel) saabus proovi mustade sokkide ja sandaalidega

FOTO: Andres Putting (EBU)

Ott Leplandi esimene lavaproov Eurovisiooni poolfinaaliks. ERRi meelelahutusosakonna juht Mart Normet saabus proovi mustade sokkide ja sandaalidega

FOTO: Stiil/Kristjan Lepp

Mart Normet (esiplaanil) ETV meelelahutustoimetuse juhataja ja Raadio 2 saatejuht

Eesti delegatsiooni juhi ja ERRi meelelahutussaadete toimetaja Mart Normeti arvates saab finaal olema Oti jaoks väga raske, sest viis suurt riiki ja Aserbaidžaan, kes pole poolfinaalides osalenud ja lähevad otse finaali, on tegelikult väga tugevad vastased.

«Ei oska ennustada, kuidas meil finaalis läheb. Tahaks loomulikult võita, aga eks elu näitab, kas see ka reaalsuseks saab,» ütles Normet. 

«Sest lisaks ratsionaalsusele ja mingisugustele argumentidele ning mõõdetavatele momentidele on ikkagi ka õnnefaktor väga oluline ja võidab see, kellel on ka väga palju õnne,» on Normet veendunud.

Hoiame siis Otile kõvasti pöialt!

Tagasi üles