PÄEVAHOROSKOOP 13. juuni: Vähil ei maksa olla lähedaste inimeste suhtes liiga nõudlik, Ambur vajab natuke puhkust

Copy
Lill ja liblikas. Foto on illustreeriv.
Lill ja liblikas. Foto on illustreeriv. Foto: Mailiis Ollino

Rõõmsat neljapäeva!

 

JÄÄR

Lähtu nendest teadmistest, mis on sul juba ammu olemas. Uut infot ei taha sa kuigi hästi omaks võtta, võõrad ideed tunduvad veidrana.

SÕNN

Ilmselt ei ole sa täna kuigi seltskondlik. Vajad aega selleks, et endasse vaadata, oma seisukohtade tagamaid analüüsida.

KAKSIKUD

Merkuuri ja Saturni kvadraadi mõjul oled tõsine, võib-olla kipud muretsemagi. Samas sobib aeg näiteks raamatupidamise kontrollimiseks.

VÄHK

Lähedaste inimeste suhtes ei maksa liiga nõudlik olla. Võimalik, et kodused probleemid tunduvad sulle tõsisemad, kui need tegelikult on.

LÕVI

Võid olla kaaslaste suhtes küllaltki kriitiline. Ehk näib sulle, et nad raiskavad mõttetult aega, ehkki tähtsaid kohustusi on terve koorem.

NEITSI

Ära võta ette tööülesandeid, mis on sinu jaoks uudsed. Tee süvenenult neid asju, mida sa juba varasemast ajast hästi teha oskad.

KAALUD

Infovahetuses võib ette tulla tõrkeid. Võimalik on seegi, et sa lihtsalt ei taha kuulda võtta teiste edastatud sõnumeid.

SKORPION

Tasub lähtuda vanast ja läbiproovitud ärimudelist, minna kindla peale välja. Uusi lahendusi pole oma kaaslastele täna mõtet pakkuda.

AMBUR

Sul võib tekkida soov üksi olla, endasse tõmbuda. Sulle võib tunduda, et keegi ei mõista sind piisavalt. Vajad natuke puhkust.

KALJUKITS

Minevikus aset leidnud sündmused võivad mõju avaldada ning sind omajagu kinnisemaks ja umbusaldavamaks muuta.

VEEVALAJA

Tänane päev ei ole uute algatuste aeg! Sul on kergem ja kenam olla, kui keskendud ennekõike tegevustele, mida hästi oskad.

KALAD

Tööasjus aitab sind edasi kaine mõistus. Aeg sobib süvenemiseks ja üksinda mõõdukas tempos nokitsemiseks.

 
Tagasi üles