PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 14. veebruar: Lõvil võivad armutunded leekima lahvatada, Veevalaja suudab teha otsustava muudatuse

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: www.pexels.com

Ilusat sõbrapäeva!

 

JÄÄR

Tänastel koosolekutel või koosviibimistel võib vaidluseks kiskuda, inimestel on kompromissile raske minna.

SÕNN

Võimalik, et pead töö pärast loobuma mõnest lõbusast ettevõtmisest ja see tundub masendav. Oma tervist tuleb hoolikalt hoida.

KAKSIKUD

Kui olukord on pingeline, kipuvad meelest minema ka need asjad, mida ammusest ajast tead. Raskusi võib tekkida välismaalastega suhtlemisel.

VÄHK

Õhus on üksjagu vastasseisu. Oled tugev, aga tugevad on ka sinu konkurendid. Püüa olla rahulik, väldi konfliktidesse sattumist.

LÕVI

Armutunded võivad nii võimsalt leekima lahvatada, et kaotad selge mõtlemise ning teed emotsioonide ajel hulle tükke.

NEITSI

Need uudised, mis täna sinu kõrvu jõuavad, ei pruugi sulle meelt mööda olla. Asi võib olla ka sinu enda suhtumises ja eelarvamustes.

KAALUD

Võiksid lastes arendada kohusetundlikkust ja töökust. Kui näitad head eeskuju, tegutsed ise ja kaasad lapsedki, on ettevõtmisest kasu küllaga.

SKORPION

Pingeseisud puudutavad eriti suhtlust lähedastega. Peresiseselt võib tekkida võimuvõitlus, erimeelsused vanematega on tõenäolised.

AMBUR

Sind tuleb manitseda ettevaatusele terariistade ja masinate kasutamisel ning liikluses. Ohutus ikka ja alati ennekõike!

KALJUKITS

Võimalik, et pead põhjendama kellelegi seda, mis sinu rahaasjus toimub. On vaja kindlustada tugev seljatagune ja enda eest seista.

VEEVALAJA

Marsi ja Pluuto ühendus tekitab tugeva sisemise pinge. Suudad teha otsustava muudatuse, oluline on aga, et eesmärk oleks üllas!

KALAD

Sinu tegevust võib takistada info vähesus. Õhtupoolikul kipud olema närviline, on oht asju liiga isiklikult võtta ja üle reageerida.

 
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles