L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 18. november: Amburil on hea aeg armastuse avaldamiseks, Neitsil tasub suhetega vaeva näha

Copy
Foto: Shutterstock

Kena nädalavahetust! 

JÄÄR

Vaatad maailma vägagi optimistliku pilguga. Ära võta kõike korraga ette – keskendu ühele projektile ning sa oled võitmatu!

SÕNN

Oled uuendusmeelne ja tegutsemislusti täis. Mine edasi koos mõttekaaslastega, ära ürita teisi jõuga oma tahtmise järgi tegutsema sundida.

KAKSIKUD

Võid kuulda nii mõndagi põnevat ja lausa intrigeerivat, ent arvesta sellega, et sinuni jõudev info ei pruugi täielikult õige olla.

VÄHK

Sulle tehakse ehk huvitavaid ettepanekuid ja pakkumisi, kuid enne neist kinni haaramist mõtle põhjalikult ja uuri tausta.

LÕVI

Sa ei pea suurt midagi tegema selle nimel, et teavet saada. Info, mida vajad, jõuab nii ehk naa sinuni, hoia ainult silmad ja kõrvad lahti.

NEITSI

Kui sul on lähedastega suhted segased või mõni probleem selgeks rääkimata, tasub vaeva näha selle nimel, et asjad joonde saada.

KAALUD

Avastad oma isiksuse erinevaid tahke, suudad olla nii loominguline kui ka mõistuspärane. Mitmekülgsus annab sulle teiste ees eelise.

SKORPION

Päike kulgeb endiselt käsikäes Marsiga, seega veeda nädalavahetus aktiivselt, rakenda jõudu, mis sinus pulbitseb!

AMBUR

Kui sul on muidu ehk raske tundeid sõnadesse panna, siis nüüd õnnestub see suurepäraselt – praegu on hea aeg selleks, et armastust avaldada.

KALJUKITS

Aeg sobib muudatuste tegemiseks, aga midagi põhjalikult uuendades tuleb ennekõike silmas pidada mõistuspärasuse printsiipi.

VEEVALAJA

Tervis on kõige tähtsam. Kui tunned end väsinuna, võta aeg maha, puhka ja lõpeta muretsemine selle pärast, mida teised arvavad.

KALAD 

Oskad olla taktitundeline ja meeldiv, suudad kenasti oma soove sõnastada. Tänu suurepärasele suhtlusoskusele võidad inimesi enda poole.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles