E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 16. november: Kalad purjetavad unistuste lainel, Vähki võivad suhteprobleemid ärritada

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: baranq/Shutterstock

Vahvat neljapäeva!

JÄÄR

Parem oleks, kui sa nüüd tulihingeliselt võitlusse ei tormaks, sest võid olla valel teel – toorest jõudu on palju, aga kuhu jääb kaine mõistus?

SÕNN

Tuleb tööle täiega takka anda! Eriti meeldib sulle teha asju, mis nõuavad pühendumist. Tööriistu kasutades ole ettevaatlik.

KAKSIKUD

Kuula tähelepanelikult, mida kaaslased räägivad, erista olulist ebaolulisest. Sinuni jõudev informatsioon osutub kasulikuks.

VÄHK

Suhteprobleemid võivad sind ärritada. Mingi küllaltki tühine seik tekitab ehk armukadedust. Hoidu kallimaga tüli norimast.

LÕVI

Mõjud tugeva ja samas usaldusväärsena, kaaslased peavad sinust lugu. Oskad oma arvamusi ja ideid mõjuvalt esitada, teisi tegutsema panna.

NEITSI

Suudad oma jõu kokku võtta ja maksimaalselt pingutada. Nii raske füüsiline kui ka tõsist keskendumist nõudev töö edeneb hästi.

KAALUD

Töises liinis tasub aktiivselt tegutseda. Aeg soodustab laiahaardelise, kiirelt tulu tooma hakkava projekti käimalükkamist.

SKORPION

Marsi ja Päikese ühendus annab vägeva energialaengu. Kasuta seda millegi olulise käivitamiseks, väldi teistega tülitsemist!

AMBUR

Kui võtad praegu midagi väga suurelt ette, siis on oht oma võimalusi ebarealistlikult hinnata ning üle pingutada. Keskendu olulisele!

KALJUKITS

Sul on oht mõõdutunne kaotada, oma ideid liiga jõuliselt läbi suruma hakata. Püüa hoiduda erimeelsustest kaaslaste ja koostööpartneritega.

VEEVALAJA

Kui oled pikka aega millegi kallal pusinud, suudad nüüd surnud punktist üle saada. Saad ehk aru millestki, mis veel hiljuti liiga keerulisena tundus.

KALAD 

Purjetad unistuste lainel. Fantaasia on ergas, loominguline töö edeneb hästi. Seevastu rahaasjade ajamisel kipud vigu tegema.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles