E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 9. november: Lõvil edenevad äriasjad kindlas suunas, Ambur tunneb täna vajadust rohkem kodus olla

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: www.pexels.com

Mõnusat neljapäeva!

 

JÄÄR

Päev võib tuua edu mitmel rindel, kui vaid oskad olla sisemiselt heas tasakaalus ja julged lisaks mõistusele ka vaistu kuulata.

SÕNN

Üsna hea aeg suhete arendamiseks või siis selleks, et kallimaga ebakõlasid klaarida. Peate mõlemad oluliseks teineteist mõista.

KAKSIKUD

Sinu asjad edenevad jõudsalt, eriti kiires sõiduvees oled siis, kui tegeled loomingulise tööga. Fantaasialend on uljalt kõrge.

VÄHK

Hea päev töökollektiivi liitmiseks, meeskonnatunde tugevdamiseks. Ehk on teil ühiseid saavutusi, mida tasuks tähistada.

LÕVI

Äriasjad edenevad kindlas suunas. Ehk tuleb tegeleda ebamugavate teemadega. Keerutamine ja asjade ilustamine mõjub pidurdavalt.

NEITSI

Räägi kallimaga sellest, mis toimub sinu hinges ja südames. Ära karda end haavatavana näidata – just usaldus tugevdab teie suhet.

KAALUD

Äriasjade ajamisel oled leidlik. Palju on kasu sellest, et oled hea inimeste tundja, tabad ära teiste emotsioonid, näed neid vaat et läbi.

SKORPION

Merkuuri ja Pluuto sekstiili toel on sinu süvenemisvõime suurepärane. Suudad saladustele jälile saada ja sõnu oskuslikult kasutada.

AMBUR

Tunned täna vajadust rohkem kodus olla. Tahad meenutada möödunud aegu, vaadata vanu fotosid, mis toovad heldimuspisara silma.

KALJUKITS

Sul võib tekkida soov õppida midagi erilist selleks, et sisemist tasakaalu saavutada ja enda emotsioonidega paremini toime tulla.

VEEVALAJA

Isegi juhul, kui sinu töö nõuab suurt täpsust ja tähenärimist, tuleb loominguline lähenemine kasuks ja teeb elu nauditavamaks.

KALAD 

Päev sobib väga hästi selleks, et võtta ette lõõgastav retk loodusesse või tõsta tuju armsate lemmikloomadega tegeledes.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles