E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 8. november: Vähk tunneb rõõmu lihtsatest asjadest, Skorpion võib olla pisut nostalgilises meeleolus

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Kaunist kolmapäeva!

 

JÄÄR

Algamas on hea ajajärk suhete süvendamiseks, aga ka uute tutvuste loomiseks. Kui otsid oma ellu armastust, ole avatud ja suhtlusvalmis.

SÕNN

Oska märgata head igapäevastes tegemistes, märka iga väikest edusammu. Kui teed tööd rõõmuga, edenevad asjad sujuvalt.

KAKSIKUD

Küllap tunned, et hea ja kerge on olemas olla! Pole vaja elu liiga tõsiselt võtta – mänguline lähenemine teeb olemise nauditavaks.

VÄHK

Tunned rõõmu lihtsatest asjast. Pole aeg uute jahimaade avastamiseks, tunned end kindlalt hästi sissetallatud raja mööda astudes.

LÕVI

Kui astud ruumi, siis naerata kohalolijale! Ka vestlust alustades aitab sind naeratus, samuti teevad head siiralt lausutud komplimendid.

NEITSI

Algamas on periood, mil sul lihtsam oma rahaasjus korda luua ning ärialast edu kujundada. Selleks on vajalik ladus koostöö.

KAALUD

Õnne, ilu ja armastuse planeet Veenus jõuab Kaalude märki. Suureneb soov inimeste hulgas viibida, lihtsam on vastassooga suhteid luua.

SKORPION

Võid olla pisut nostalgilises meeleolus. Võimalik, et meenutad möödunud õnne ja tunned vajadust endise armsamaga ühendust võtta.

AMBUR

Koostöö aluseks on sõbralik ja viisakas suhtlus. Kui sead näiteks koosolekul oma mõtted kenasti sõnadesse, võtavad teised sind kuulda.

KALJUKITS

Töises vallas on algamas meeldiv ajajärk, mil saad rakendada oma loomuomaseid andeid, kasutada oma ilumeelt.

VEEVALAJA

Kontaktide loomine inimestega, kellel on sinust erinev minevik või kultuuritaust, läheb üsna lihtsalt. Tunned inimeste vastu siirast huvi.

KALAD 

Äriasjad edenevad ladusalt, kui suudad olla hea meeskonnamängija. Kuula ära teiste arvamused – neil on mõndagi olulist öelda.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles