L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 7. november: Kalad on suurepärases sisemises tasakaalus, Amburi rõhk on pigem kodustel teemadel kui töö murdmisel

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: www.pexels.com

Mõnusat teisipäeva!

JÄÄR

Jõudu annab see, kui kasutad minevikus kogutud teadmisi ja suhtud austusega sellesse, mida sinu esivanemad on omal ajal läbi elanud.

SÕNN

Täna on lihtsam teisi inimesi mõista. Kuula kaaslasi südamega, siis saavutad nendega väga hea kontakti hingelisel tasandil.

KAKSIKUD

Äritegevuses ei pruugi kaine mõistus olla sinu parim abiline. Praegu on märksa tähtsam, et oskaksid sisetunnet kuulata.

VÄHK

Kui oled lapsevanema rollis, siis võta võimalikult palju aega oma järeltulijatega koos olemiseks. Ole kannatlik ja toetav.

LÕVI

Sind võivad köita sügavad, hingelised teemad. Pööra tähelepanu tänaöistele unenägudele – neis võib sisalduda oluline varjatud sõnum!

NEITSI

Küllap vajab kallis partner mõistmist ja julgustamist. Võta aega selleks, et ta ära kuulata, ning anna mõista, et oled alati talle toeks.

KAALUD

Edukas ja edasiviiv päev eelkõige juhul, kui sinu töö on loominguline. Saad oma fantaasiat praktilisel viisil rakendada.

SKORPION

Merkuur on trigoonis salapärase Neptuuniga. On hea päev näiteks heategevusse panustamiseks või lihtsalt teiste aitamiseks ja toetamiseks.

AMBUR

Rõhk on pigem kodustel teemadel kui töö murdmisel. Suhtlus kallite pereliikmetega on oluline, tee midagi peres harmoonia loomiseks.

KALJUKITS

Suudad täna näidata oma pehmemat poolt, saad teistele oma tunnetest rääkida. See toob kergema olemise ja loob hingerahu.

VEEVALAJA

Üsna hea aeg rahaasjade ajamiseks. Lähtu enda väärtushinnangutest, usalda oma sisehäält – see aitab sind ka finantsasjade planeerimisel.

KALAD 

Oled suurepärases sisemises tasakaalus. Eriti hea, kui saad ette võtta retke loodusesse – saad sealt vajalikku jõudu ja väge.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles