E, 11.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 4. oktoober: Lõvil ei suju koostöö kuigi lihtsalt, Vähk igatseb kuhugi kaugele

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Rido/Shutterstock

Kaunist kolmapäeva!

 

JÄÄR

Pole lihtne kaaslastega asju ajada. Suhtud neisse ehk pisut kahtlustavalt, otsid nende sõnade tagant varjatud tähendust.

SÕNN

Sulle tundub, et kindlam on oma tegelikke mõtteid varjata, proovid probleeme lahendada kõveraid teid pidi liikudes.

KAKSIKUD

Sina oled küll tohutult innukas, aga kolleegid ei pruugi sinu ideedest vaimustuda ja ettevõtmistesse oma panust anda.

VÄHK

Igatsed kuhugi kaugele, sinna, kus teisi ei ole. Sulle tundub, et mujal on elu lihtsam ja rohi rohelisem. Võimalik, et teed reisiplaane.

LÕVI

Koostöö ei suju kuigi lihtsalt. Sinu ja kaaslaste soovid ja unistused on ilmselt erinevad. Raske on end teistele arusaadavaks teha.

NEITSI

Tööl võid end omajagu kimbatuses tunda, sest sinult nõutakse liiga palju või siis oodatakse, et sa tegutseksid hirmus kiiresti.

KAALUD

Marss ühineb täna Kuu lõunasõlmega, mistõttu võivad pinnale tõusta karmateemad. Kui oled kellelegi võlgu, maksa kiiresti ära!

SKORPION

Oled küllaltki tundlik kõige suhtes, mida teised ütlevad. Kellegi arvamusavalduses võid ekslikult näha sinu pihta sihitud kriitikat.

AMBUR

Kõik on hästi siis, kui tunned, et sul on kindel seljatagune. Juhul kui peaksid kimbatusse sattuma, on ikka keegi, kes toetab ja aitab.

KALJUKITS

Jälgi, kuidas sa teistega suhtled, mismoodi nende tegevust kommenteerid. Taktitunne ja heatahtlikkus on vägagi olulisel kohal.

VEEVALAJA

Parem oleks, kui sa tähtsad äritehingud või lepingute sõlmimised pisut edasi lükkaksid. Praegu on oht valesid otsuseid teha või petta saada.

KALAD

Sulle võib pähe tulvata eriskummalisi ideid, mis ei pruugi aga olla teostavad. Pigem saad neid kasutada loomingus.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles