L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 3. oktoober: Skorpioni julge tegutsemine viib sihile, Amburil tasuks tegemisi kainema pilguga analüüsida

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks

Tegusat teisipäeva!

JÄÄR

Vaata hetkeks tagasi, analüüsi möödunud päevadel tehtut ja tegemata jäetut. Kui tahad midagi muuta, siis tegutse nüüd ja kohe!

SÕNN

Sinu plaanid ja reaalsed võimalused ei pruugi olla kooskõlas. Selleks, et midagi saavutada, pead suutma end distsiplineerida.

KAKSIKUD

Jõudu on ohtralt. Ära raiska seda vihastamisele, suuna energia õigesse kanalisse ning tee ära oluline ja raske töö.

VÄHK

Tähtis on see, et sa ei kiirustaks liialt, vaid suudaksid tegutsemiseks õige hetke ära oodata. Kui see on käes, tunned selle ära.

LÕVI

Suudad päris hästi oma tegevust planeerida. Sul õnnestub täna ilmselt nii mõndagi ära teha ning aega jääb ka lõbutsemiseks.

NEITSI

Info, mida sa vajad, jõuab sinuni nii ehk naa. Võib-olla saabub see niisugust kanalit pidi, mis on sinu jaoks uudne ja üllatav.

KAALUD

Kui oma kaalukausid kenasti tasakaalus hoiad, edenevad sinu asjaajamised jõudsalt. Ilmselt on sinu kõrval häid nõuandjaid.

SKORPION

Julge tegutsemine viib sihile. Või kui ei vii, siis mõtle natuke asjade üle – ehk tuleb eesmärgid natukene ümber teha?

AMBUR

Sinu loomuomane optimism võib kriitikameelt liiga palju lämmatada. Tasuks oma tegemisi natuke kainema pilguga analüüsida.

KALJUKITS

Tuleb tunnistada, et lammutada on lihtsam kui midagi uut üles ehitada. Võta vastu otsus, et midagi head ja vajalikku teha.

VEEVALAJA

Miski võib sulle meelde tuletada, et maailmas leidub inimesi, kellega sul on kunagi jäänud mingid arusaamatused selgeks rääkimata.

KALAD

Kipud oma jõuvarusid valesti hindama. Lihtsam on õhinapõhiselt tegutseda kui kaine mõistuse häälest lähtuda.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles