L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 2. oktoober: Vähk pääseb ligi infole, mis on tuleviku seisukohalt tähtis, Kaljukitsel on energiatase kõrge

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Maria Sbytova/Shutterstock

Kaunist oktoobri algust!

 

JÄÄR

Olukorrad muutuvad kiiresti ning sul on keeruline asju oma kontrolli all hoida. Riskantseteks ettevõtmisteks ei ole parim aeg.

SÕNN

Sul tuleb mõista, kes on tõelised sõbrad, kes aga hoiavad ligi selleks, et sinu tugeval toel paremale positsioonile saada.

KAKSIKUD

Selge see, et me kõik teeme vahel vigu, ent sellegipoolest peame oma tegude eest suutma vastutust kanda. Ega sinulgi muud üle jää.

VÄHK

Suurepärane aeg õppimiseks ja enesetäienduseks. Pääsed ligi infole, mis on tuleviku seisukohalt tähtis ja võib uusi uksi avada.

LÕVI

Võid tunda, et sa ei suuda kuidagi seltskondlik olla, pinnapealne jutuvada väsitab sind. Tahaksid sellest pisut puhata.

NEITSI

Merkuur on Neptuuniga opositsioonis, mistõttu sinu reaktsioonid kipuvad lähtuma pigem emotsioonidest kui kainest mõistusest.

KAALUD

Tasub usin olla ja tublisti tööd murda – selle eest on oodata ka väärilist tasu. Kui oled ülemustele silma jäänud, on võimalik palgatõus.

SKORPION

Sul tekib ideid, mille elluviimine õnnestub kiiresti ja edukalt. Paremini sujuvad need tööd, kus vastutuse enda peale võtad, asju ise otsustad.

AMBUR

Äri- ja rahaasjus võib olla tulutoovaid võimalusi. On tähtis, et suudaksid oma võimeid realistlikult hinnata. Liigne riskimine edu ei too.

KALJUKITS

Energiatase on kõrge, sind valdab soov tegutseda. Hästi edeneb nii vaimne kui ka füüsiline töö. Hea aeg uute paikade avastamiseks.

VEEVALAJA

Võid sattuda tormiliste sündmuste keerisesse. Küllap püütakse sind mõjutada, et võtaksid omaks kellegi teise ideed ja võitleksid nende eest.

KALAD

Võimalik, et pakatad optimismist ja lähed nädalale uljalt vastu, ent siis emotsionaalne kindlus laguneb. Hoia vaikselt oma joont, ära tee suuri otsuseid!

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles