L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 29. september: Sõnn hoidku oma kulutused rangemalt kontrolli all, Neitsil tekib uusi lennukaid ideid

Copy
Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Foto: Kuz Production/Shutterstock

Toredat reedet!

 

JÄÄR

Tänane täiskuu Jäära märgis teeb hinge ärevaks. Eriti oluliseks saab see, mis toimub partnerlussuhetes – mida sa annad, mida vastu saad.

SÕNN

Hoia oma kulutused rangemalt kontrolli all. Sind võib vallata kihk mööda poode käies ilusaid, ent mitte kuigi vajalikke asju osta.

KAKSIKUD

Mingid teemad, millele sa pole õigel ajal piisavalt tähelepanu pööranud, tekitavad takistusi. Sul ei õnnestu põgeneda, tuleb probleeme lahendada.

VÄHK

Pead suutma kiiresti reageerida ja olukorda hinnata, sest otsuste tegemiseks pole sulle just ülemäära palju mõtlemisaega antud.

LÕVI

Küllap on sulle nüüd tähtis, et hea välja näeksid. Eelistad kalleid ja silmatorkavaid rõivaid, soetad oma garderoobi midagi uut.

NEITSI

Tekib uusi lennukaid ideid, mis on täitsa elluviidavad. Tasub oma mõtteid edasi arendada ja täpsemateks tulevikuplaanideks vormida.

KAALUD

Kipud suhtuma kallimasse kui omandisse, tahad teda kontrollida. Kui teine vajab rohkem vabadust, tekitab see sinus armukadedust.

SKORPION

Enesetunne on hea, vaatad optimistlikult tulevikku. Energiat on palju, ent sa ei pruugi seda kuigi mõistuspäraselt kasutada.

AMBUR

Äriasjus ei pruugi koostöö just valutult sujuda. Ootad kaaslastelt palju, samas märkamata, kas sa ka ise annad sama kaaluka panuse.

KALJUKITS

Tähelepanu on kodustel suhetel. Oled oma lähedaste suhtes väga nõudlik – ootad neilt täpsust, ausust ja õigeid otsuseid.

VEEVALAJA

Nii mõnigi asi, millest kuuled, võib olla üllatav, ent sellest on kasu. Õpid ümbritsevaid inimesi objektiivsemalt hindama.

KALAD

Raha- ja äriasjad ei pruugi minna plaani kohaselt, ent ära sellest heitu – samas võib ootamatult tekkida väga soodsaid võimalusi.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles