L, 9.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 25. september: Jäära töö- ja rahaasjad õnnestuvad justkui lennult, Lõvil on äriasjade ajamiseks hea päev

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: pexels.com

Ilusat uut nädalat!

JÄÄR

Töö- ja rahaasjad õnnestuvad justkui lennult. Satud õigel ajal õigesse kohta, trehvad inimesi, kes on abivalmid ja koostööaltid.

SÕNN

Nädal algab Merkuuri ja Jupiteri edasiviiva trigooniga. Oled uudishimulik, avatud uutele teadmisele ja valmis kohtumisteks.

KAKSIKUD

Ilmselt pakub suhtlus pereliikmete ja sugulastega meeldivaid emotsioone. Vanema põlvkonna esindajad on valmis sulle abi pakkuma.

VÄHK

Jaga oma mõtteid sõpradega – ilmselt saad neilt häid soovitusi, mis aitavad sul oma plaane kiiremini ja edukamalt ellu viia.

LÕVI

Äriasjade ajamiseks on päev hea. Võimalik, et sõlmid tulusa kokkuleppe või kirjutad alla lepingule. Ära jäta teksti detailselt läbi lugemata!

NEITSI

Hea hetk väljasõiduks. Oled avatud ja uudishimulik, januned uute muljete järele. Tänastest seiklustest jäävad meeldivad mälestused.

KAALUD

Tänase edu võti peitub minevikus. Meenuta sarnaseid olukordi varasemast ajast – sul meenuvad teadmised, millest nüüd on palju abi.

SKORPION

Ole inimeste hulgas – võib tekkida meeldivaid ja samas ka kasulikke tutvusi. Nii sõprus-, äri- kui ka armusuhete arendamiseks sobiv aeg.

AMBUR

Hea päev töiste saavutustega tähelepanu võitmiseks ja autoriteetidele silma jäämiseks. Suudad end näidata parimast küljest.

KALJUKITS

Võta vabamalt! Mida iganes sa täna tegema pead – lähene tööle loominguliselt. Kui oled lapsevanem, tee koos järeltulijatega midagi põnevat.

VEEVALAJA

Kui pead ametiasutustega asju ajama, on aeg selleks küps. Kodu- ja perega seotud paberimajandust tasub korrastada.

KALAD

Kui kanna kedagi salamisi südames, siis on sobiv päev temaga suhtluse alustamiseks. Oskad leida õiged sõnad hea kontakti loomiseks.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles