E, 4.12.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 23. september: Lõvil on küllaltki raske kaaslastelt infot saada, Veevalajal on hea aeg uute projektide alustamiseks

Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: pexels.com

Mõnusat laupäeva!

JÄÄR

Pühenda see nädalavahetus kalli inimesega koos olemisele. On hea aeg püsivate suhete arendamiseks, tugeva sideme loomiseks.

SÕNN

Küllap tunnetad nüüd täpsemalt, mida sa saavutada tahad ja teed sellest lähtuvalt plaane. Hea aeg tervist edendavate tegevuste alustamiseks.

KAKSIKUD

Nüüd peaksid end suhete vallas rahulikult ja kindlalt tundma. Kui sind valdavad ikka veel kõhklused, tee tööd selle nimel, et suhet tugevdada.

VÄHK

Ilmselt oled küllaltki kodukeskne. Pere ja turvaline keskkond tähendavad sulle palju, panustad aega sellesse, et koduseid olusid paremaks muuta.

LÕVI

Küllaltki raske on kaaslastelt infot saada. Pead olema kannatlik, et teistes usaldust tekitada – ega sul endalgi ole suurt jututuju.

NEITSI

Ilmselt mõtled ka nädalavahetusel äriasjadele või siis tegeled perekonna rahaasjade ajamisega. Näed võimalusi, kuidas end majanduslikult kindlustada.

KAALUD

Laupäeval kell 9.50 jõuab Päike sodiaagiringil Kaalude märki. See on hetk, mil algab kalendrisügis ja ühtlasi sulle õnne toov periood.

SKORPION

Samm-sammult tegutsedes annab rahalist seisu paljugi parandada. Küllap on sul tegevusplaanid küpseks saamas.

AMBUR

Koostöö sõprade ja mõttekaaslastega on süsteemne ja asjalik. Kui kuulud mingisse organisatsiooni, siis tasub energia sinna suunata.

KALJUKITS

Äritegevust arendades saad toetuda oma teadmistele ning ka varasemate kogemuste käigus õpitule. Sul on kindel pind jalge all.

VEEVALAJA

Väga hea aeg uute, pikaajaliste projektide alustamiseks. Sinu kõrval on head ja asjalikud koostööpartnerid või siis targad nõuandjad.

KALAD

Tasub kuulata oma südame häält, aga ka vaadata tagasi varem toimunule. Sul on olemas kõik ressursid, kasuta neid teadlikult ja süsteemselt.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles