T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 13. september: Kaalud võivad tööst vägagi väsinud olla, Ambur ei tohiks reisida

Facebook
Comments
Päikeseloojang Tamula järve ääres.
Päikeseloojang Tamula järve ääres. Foto: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Produktiivset kolmapäeva!

JÄÄR

Mingid sinu enda sisemised hirmud võivad tekitada takistusi suhtluses. Sul ei ole vaja end tõestada ega jõuga maksma panna.

SÕNN

Teiste ootused on kõrged – midagi ootab sinu armsam, ka kodus loodetakse sulle. Ometi ei tohi sa end teiste pärast oimetuks pingutada.

KAKSIKUD

Raske on armsamat realistliku pilguga hinnata. Võimalik, et näed teda ideaalsena, võimendades positiivset ja jättes märkamata väikesed vead.

VÄHK

Aeg ei sobi rahaasjade ajamiseks. Eriti juhul, kui tegemist on ühisvara küsimustega, lükka oluliste otsuste tegemine edasi.

LÕVI

Erinevad inimesed näevad olukordi erinevalt. Sellest, kuidas käituvad lastega sinu sõbrad, ei saa sa alati eeskuju võtta oma laste kasvatamisel.

NEITSI

Ehkki suhete teema on vallutanud sinu mõtted ja tunded, kipud pigem unelmais hõljuma kui tegelema sellega, mis reaalsuses toimub.

KAALUD

Võid tunda, et oled tööst vägagi väsinud. Sel juhul pole mõtet end takka sundida, võta vabamalt ja säästa oma tervist.

SKORPION

Kerged tagasilöögid kipuvad sind verest välja lööma. Oled enda suhtes kriitiline, ehk isegi alahindad oma oskusi ja võimeid.

AMBUR

Reisimiseks tänane päev hästi ei sobi. Kui oled kodukandist eemal, tasub arvestada, et asjaajamise käigus tekib vääriti mõistmist.

KALJUKITS

Äri- ja rahaasjade ajamine lükka pigem edasi. Samuti ei tasu laenu anda, isegi mitte juhul, kui hea sõber seda ilusti palub.

VEEVALAJA

Isiklike ja ärisuhete põimimine on üsnagi riskantne. Nende hulgas, keda pead oma sõpradeks, võib leiduda inimene, kelle motiivid on isekad.

KALAD 

Kuu ja Saturni opositsioon võib tuua tõrkeid suhtluses vastassooga. Kipud pigem solvuma ja tagasi tõmbuma kui asju selgeks rääkima.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles