T, 26.09.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 11. september: Neitsi vajab vaheldust, Kalad veetku aega kallimaga koos

Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: fizkes/Shutterstock

Tegusat nädala algust!

 

JÄÄR

Võimalik, et kipud enne tegutsema ja jätad mõtlemise pärastiseks. Riskimine võib olla edasiviiv, aga sellega kaasnevad ka ohud.

SÕNN

Mõtled taaskord, et peaksid rohkem puhkama ja hobide jaoks aega võtma. See ei õnnestu, kui sa ei pane paika konkreetset plaani.

KAKSIKUD

Sinu minevik on sinuga kogu aeg kaasas. Täna võib see endast märku anda üllatuslikul moel. Ehk tuleb sul oma suhtumisi ümber hinnata.

VÄHK

Kiirused ja kõrgused võluvad sind, on hea hetk koos sõpradega närvikõdi pakkuv seiklus ette võtta ja seda nautida.

LÕVI

Võiksid minna koolitusele või võtta kätte põneva raamatu. Teadmiste kogumiseks või vanade arusaamade ümber hindamiseks hea aeg.

NEITSI

Vajad vaheldust, keskkonnavahetust. Aeg sobib hästi väikeseks väljasõiduks kohta, kus sa kunagi varem käinud ei ole.

KAALUD

Sisemine rahutus võib sind panna palavikuliselt rahaasjadele mõtlema, võimalusi ja ohte põhjalikult analüüsima.

SKORPION

Küllap tunned vajadust tegutseda. Hea päev füüsilist pingutust nõudvaks ettevõtmiseks või treeningprogrammiga alustamiseks.

AMBUR

Ilmselt tahad samme seada tervise edendamise suunas. Uurid erinevaid võimalusi, sul võib tekkida soov mingit põnevat dieeti katsetada.

KALJUKITS

Keegi sõpradest võib sulle finantsasjus nõu anda, ehkki sa seda temalt ei palunud. Ära võta teise soovitusi mõtlematult omaks.

VEEVALAJA

Sind võib vallata kihk kodus mingeid ümberkorraldusi teha. Õhinal tegutsedes muudad oma plaane käigu pealt ja mitu korda.

KALAD 

Veeda aega kallimaga koos. Isegi kui oled pikaajalises püsisuhtes, võid nüüd oma partneri kohta midagi uut ja üllatavat teada saada.

 
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles