K, 29.03.2023

KUULSUSEGA KOHTINGUL ⟩ Franz Malmsten: kõige hullem on see, kui sinu sisemine laps ära kaob

Aleksandra Jürman
, Elu24 Reporter
Franz Malmsten: kõige hullem on see, kui sinu sisemine laps ära kaob
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
14.02.2023, Tallinn. Saate "Kuulsusega kohtingul" salvestus. Franz Malmsten. Saatejuht on Aleksandra Jürman.
14.02.2023, Tallinn. Saate "Kuulsusega kohtingul" salvestus. Franz Malmsten. Saatejuht on Aleksandra Jürman. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

«Mulle ei meeldi lati alt läbi joosta ja ma tunnen ise end süüdi, kui seda teen,» räägib kahe armastatud Eesti näitleja poeg Franz Malmsten iseendale peale pandud pingest. Uue video-podcast'i seekordses osas räägib Eesti seksikaima mehe tiitli saanud Franz avameelselt nii filmimaastikust, probleemidest suhetes kui ka reeturlikest sõpradest. Vaata videot!

Sel korral viisime endaga Argentiina restorani kohtingule noore näitleja Franz Malmsteni (23), et uurida, milline on kahe Eesti tuntud näitleja poja elu, millega ta praegu tegeleb, kes ta isiksusena on ning millised väärtushinnangud on tema jaoks eriti tähtsad.

Kroonika poolt eelmisel aastal Eesti seksikaimaks meheks tituleeritud Franz ütleb kohe ära, et tema jaoks on seksikus subjektiivne asi. «Seksikus sõltub väga palju iseloomust.» Kui inimesel on väärtused, mis on temale vastukarva, langeb Franzu sõnul temal inimese suhtes ka atraktiivsus.

Märksõnad
Tagasi üles