R, 27.01.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 26. november: Vähil on hea aeg kodu täiustada ja ostelda, Jäär peaks puhkama

26. november: Vähil on hea aeg kodu täiustada ja ostelda, Jäär peaks puhkama
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Ja käes ongi nädalavahetus! 

JÄÄR 

Päevaplaan võib olla pea peale pööratud, ehk kipuvad nädalapäevadki segamini minema. Kätte on jõudnud aeg puhata ja lõõgastuda!

SÕNN

Küllap soovid kodus midagi korda teha, võid väsimatult selle nimel mütata ning hiljem rahulolevana oma kätetöö tulemust nautida.

KAKSIKUD

Olud on muutlikud ning see teeb sinu jalgealuse mõnevõrra ebakindlaks, samas aga tekib ka uusi, ehk lausa ootamatult häid võimalusi.

VÄHK

Investeerid sellesse, et elamistingimusi parandada, kodus midagi muuta või juurde ehitada. Võid saada kvaliteetset kaupa soodsa hinnaga.

LÕVI

Pakatad optimismist ja oled hakkamist täis. Räägid oma ideedest mõjuvalt, teised on nõus pikema jututa sinu plaanidega kaasa tulema.

NEITSI

Võid leida võimaluse soodsate ostude sooritamiseks või sõlmida kiiresti äritehingu, mis tulevikus omajagu kasu toob.

KAALUD

Lausa pakatad tegutsemislustist. Võiksid koos perega midagi vahvat ette võtta, aktiivselt ja sportlikult päeva veeta.

SKORPION

Ehkki on vaba aeg, on sinu mõtted ilmselt tööasjade või karjääri planeerimise juures. Võib tekkida häid ideid või avaneda võimalusi.

AMBUR

Suudad meeldiva kasulikuga oskuslikult ühendada. Parimal juhul võib tekkida mõtteid, kuidas hobidega tegelemise kaudu raha teenima hakata.

KALJUKITS

Miski sunnib sind hoogu maha võtma. Võimalik, et kaaslastel on raske sinu ideedest aru saada ning nad ei tule sinu algatustega kaasa.

VEEVALAJA

Teiste mured on sulle ehk tähtsamadki kui sinu enda omad. Oled empaatiavõimeline ning valmis kaaslasi ära kuulama.

KALAD

Sul jagub ettevõtlikkust selleks, et viia ellu midagi niisugust, millest oled seni vaid unistanud. Õnnestumine annab enesekindlust juurde.

Märksõnad
Tagasi üles