N, 26.01.2023

9. detsember: Neitsi saab teada midagi uut, Kaljukits soovib päeva mõnusalt veeta

9. detsember: Neitsi saab teada midagi uut, Kaljukits soovib päeva mõnusalt veeta
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Koer mängimas. Pilt on illustratiivne.
Koer mängimas. Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Käes on reede!

JÄÄR 

Head mõtted tulevad pähe õigel hetkel. Leiad viisi, kuidas toimuvast kasu lõigata ja oma äritegevusele hoogu anda.

SÕNN

Küllap oled täna eriti osav sõnaseadja. Kui jagub ka esinemisjulgust, võid oma väljaütlemistega autoriteetidele silma jääda. 

KAKSIKUD

Kunagi aastate eest omandatud teadmised kuluvad nüüd marjaks ära. Et väljakutsetega toime tulla, meenuta varasemaid sarnaseid olukordi.

VÄHK

Sinu kõrval on tark partner, kes valdab informatsiooni, mis on kasulik ka sulle. Et ammendavaid vastuseid saada, tuleb õigesti küsida. 

LÕVI

Sulle võivad avaneda võimalused läbirääkimisteks kõrgemate ülemustega. Kui oskad õigesti küsida, kaupled head tingimused välja. 

NEITSI

Ilmselt saad täna teada midagi uut. Infovahetus sujub paremini võõramate inimestega, ehk on kokkupuuteid välismaalastega. 

KAALUD

Võib-olla tuleb sul nüüd üle kontrollida ja parandada dokumente või kirjatöid, mis on kunagi vigade tõttu tagasi lükatud.

SKORPION

Kui ka päev on kiire, leia aega armsamaga koos olemiseks. Eriti hea, kui saate koos minna põnevale seltskondlikule üritusele. 

AMBUR

Soodne päev mõttetööks. Oled võimeline probleemidele uudseid lahendusi leidma ja seeläbi keerukatest olukordadest välja tulema.

KALJUKITS

Veenuse ja Jupiteri kvadraadi mõjul tõstab pead edevus ja mugavus. Tahaksid tänase päeva mõnusalt veeta ja palju tähelepanu saada.

VEEVALAJA

Kellelgi lähedastest on sulle öelda häid ja toetavaid sõnu. Vanema põlvkonna esindajad oskavad anda tarka nõu. 

KALAD

Võib tekkida huvitavaid mõttevahetusi inimestega, kellega sul on sarnased hobid. Õpid teiste kogemusest midagi vajalikku. 

Märksõnad
Tagasi üles