K, 30.11.2022

28. november: Skorpion saab küsimustele vastused, Kaalude kõrvu jõuab kuulujutt

Maria Angel
28. november: Skorpion saab küsimustele vastused, Kaalude kõrvu jõuab kuulujutt
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Koer mängimas. Pilt on illustratiivne.
Koer mängimas. Pilt on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Mõnusat esmaspäeva! 

JÄÄR 

Sul võib olla raske leppida sellega, et teiste seisukohad sinu omadest erinevad. Kange tahtmine on tõestada, et sinul on õigus.

SÕNN

Ei ole hea päev laenu võtmiseks. Küll aga võid jõuda selleni, et keegi, kes on sulle võlgu jäänud, nüüd oma võla viimaks ometi tasub.

KAKSIKUD

Marss on trigoonis Saturniga – suurepärane päev selleks, et alustada projektidega, mis nõuavad pikaajalist pingutust, tööd, kannatlikkust.

VÄHK

On asju, mis peavad kindlasti täna valmis saama, vastasel korral läheb olukord keeruliseks. Tasub end kokku võtta ja pingutada.

LÕVI

Sulle meeldib mõelda, et elu on pidu ja pillerkaar. Sukeldud pea ees seiklustesse, eriti põnevaks mänguks on sulle flirtimine.

NEITSI

Kodune õhkkond võib olla rahutu. Proovi asju rahumeelselt lahendada, ära tee kallitele inimestele sõnadega haiget.

KAALUD

Sinu kõrvu jõuab kuulujutte. Ei maksa neid kohe tõsiselt võtta, liiatigi nende põhjal kellessegi suhtumist välja kujundada.

SKORPION

Saad vastused küsimustele, mis on juba ammu õhus olnud ning mis on omajagu sinu tööd ja tulevikuplaanide tegemist takistanud.

AMBUR

Peaksid läbi mõtlema, mida tahaksid oma elus muuta. On hea aeg selleks, et halbadest harjumustest päeva pealt lahti öelda.

KALJUKITS

Vanad probleemid võivad taas päevakorrale tõusta ja peavalu tekitada, mõnevõrra keeruline võib olla olukord tööl.

VEEVALAJA

Tänaste sündmuste keerises saad paremini teadlikuks sellest, kes on sinu tõelised sõbrad, kes aga võivad ka alt ära hüpata.

KALAD

Tööl ei ole mõtet uusi asju alustada või midagi väga kaalukat ette võtta. Parem jälgi, mida ülemused ja kolleegid teevad ja räägivad.

Märksõnad
Tagasi üles