R, 3.02.2023

14. jaanuar: Kaalud tunnevad end ebakindlalt, Lõvi peab tööd tegema

14. jaanuar: Kaalud tunnevad end ebakindlalt, Lõvi peab tööd tegema
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: www.pexels.com

Mõnusat laupäeva!

JÄÄR

Pingutad, et kohustused täidetud saaks. Utsitad ka lapsi tagant, pead töökasvatust tähtsaks ega anna neile võimalust niisama puhata. 

SÕNN

Hing on rahutu ja igatseb seiklust. Aeg sobib uute tutvuste loomiseks omapäraste tüüpidega, aga mitte püsisuhete arendamiseks. 

KAKSIKUD

Koduste asjade korraldamisel ajad näpuga eelarves järge. Midagi võib tegemata jääda, sest sa ei raatsi vajalikku rahasummat välja käia. 

VÄHK

Ühest küljest tahad sa tähelepanu keskpunktis olla, teisalt aga ka pelgad seda. Sul on hirm eksida ning end naeruväärseks teha.  

LÕVI

Võimalik, et sul tuleb seekord nädalavahetusel tööd teha. Ära seejuures ennast alahinda – küsi töö eest ka väärilist palka!  

NEITSI

Kui sul on vaja sõbraga tähtsast asjast rääkida, siis polegi seda nii lihtne teha. Ehkki oled seni arvanud, et teie vahel on piiritu usaldus. 

KAALUD

Kui tunned end ebakindlalt, proovi aru saada, kust see tunne alguse on saanud. Ehk on tegemist aastatetaguse vahejuhtumiga.  

SKORPION

Võid teeselda, et sa ei mäleta minevikus toimunut, ent paraku on see enesepettus. Sinu alateadvusse on salvestunud mõndagi, mis mõju avaldab. 

AMBUR

Jõudu sul nagu oleks, ent mingitel põhjustel ei saa sa seda täiel määral kasutada. Keegi või miski on sulle takistuseks tee peal risti ees.  

KALJUKITS

Kui oma rahalise seisu üle vaatad, ei pruugi see sinu meelt rõõmsaks teha – arvel võib olla väiksem summa, kui arvasid.  

VEEVALAJA

Veenus on kvadraadis ulja Uraaniga – nüüd tõstab pead seikluslust! Uute suhete loomine on palju põnevam kui vanade klaarimine.  

KALAD

Tunned, et sinu keha vajab pingutust. Isegi juhul, kui oled aastaid olnud tugitoolisportlane, võid nüüd jooksukingad jalga tõmmata. 

Märksõnad
Tagasi üles