K, 30.11.2022

12. november: Kalade fantaasialend on kõrge, Veevalaja peaks olema ettevaatlik rahaasjus

Maria Angel
12. november: Kalade fantaasialend on kõrge, Veevalaja peaks olema ettevaatlik rahaasjus
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Lõbusat laupäeva! 

JÄÄR

Ehkki on nädalavahetus, võib tekkida kontakte, mis sind töös või äritegevuses hoogsalt edasi aitavad. Sõlmi julgelt uusi tutvusi.

SÕNN

Ole rahulik ja jää endale kindlaks. Sõbrad võivad sulle ju nõu anda, ent see ei pruugi sulle sobida. Nad näevad asja teisest vaatevinklist.

KAKSIKUD

Tee asju, mida sa kindlalt oskad. Praegu pole mõtet ette võtta suurejoonelisi eksperimente või alustada päris uusi asju.

VÄHK

Armuasjad edenevad hoogsalt vaid juhul, kui julged kallimale oma hingesoppe avada. Valusatel teemadel rääkimine liidab teid.

LÕVI

Ilmselt hõljud unistustes. Aeg sobib hästi loominguliseks tegevuseks. Praktiline asjaajamine ei taha aga õnnestuda.

NEITSI

Oled neil päevil härdameelne, teiste inimeste emotsioonid lähevad sulle hinge. Õnnelik oled siis, kui saad kinnitust, et sind armastatakse.

KAALUD

Igapäevastes olukordades võib edasiminekut takistada info puudumine. Sulle võidakse anda umbmääraseid või eksitavaid juhiseid.

SKORPION

Veenuse ja Pluuto sekstiil loob võimalusi arendada just selliseid armusuhteid, mis on sügavad, hinge tasandil ühte liitvad.

AMBUR

Sul ei ole mingit tahtmist enda eest seista. Kui tekib vaidlus või olukord, kus tunnetad konkurentsi, eelistad pigem põgeneda.

KALJUKITS

Võib tekkida kiusatus asju varjatud viisil ajada. Sul on tunne, et kui näitad välja oma tegelikke motiive, muutud liiga haavatavaks.

VEEVALAJA

Ettevaatust rahaasjus! Keegi võib üritada sind mõjutada, kuidagi ära kasutada. Ära mine libekeelsete müügimeeste õnge.

KALAD

Fantaasialend on kõrge, oled hajameelne ja eemalviibiv. Seda annab enda kasuks pöörata, kui valada oma emotsioonid loomingusse.

Märksõnad
Tagasi üles