N, 9.02.2023

SINA KA? ⟩ Need 3 sodiaagimärki ei taju rahalisi piiranguid

Margit Korbe
, astroloog
Need 3 sodiaagimärki ei taju rahalisi piiranguid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Need sodiaagimärgid soovivad kogeda elus parimat ega mõtle sealjuures rahale. Kokkuhoid on nende jaoks iseenesest tõesti teisejärguline - elu, kogemus ja muud väärtused tulevad enne seda. Kas Sina kuulud ka nende hulka?

Kuigi sellest alati otseselt ei räägita, on inimestel tavaliselt mingi domineeriv hoiak seoses raha kulutamisega. Mõned väärtustavad hetkes elamist ja nautimist ning raha on lihtsalt vahend selle saavutamiseks. Nähes raha, näevad nad kohe võimalusi, mida kõike sellega teha saaks. Teised aga kalkuleerivad peas, et kui ma luban endale seda asja nüüd, siis kust ma pean pärast kokku tõmbama? Kolmandad otsivadki alati võimalusi, kuidas raha kokku hoida, säästa ja «võitjana» välja tulla.

Rahaga seotud hoiakuid on kindlasti veel rohkemgi ja ka täheseisud võivad mingil määral mõjutada, kuidas keegi rahasse suhtub. Selleks peaks uurima sünnikaardis 2. ja 8. maja ning Veenuse ja Pluuto aspekte. Kui aga võtta fookusesse tähemärgid, siis tulevad ka nende seast esile erinevad hoiakud.

Märksõnad
Tagasi üles