R, 27.01.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 8. november: Vähil on oht tülli pöörata, Sõnn on kuuvarjutuse haripunktis

8. november: Vähil on oht tülli pöörata, Sõnn on kuuvarjutuse haripunktis
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilved
Pilved Foto: Tairo Lutter

Töökat teisipäeva!

JÄÄR

Rahaasjade ajamiseks päev ei sobi, eriti juhul, kui tegemist on ühisvara küsimustega. Võid sattuda kellegi manipulatsioonide meelevalda.

SÕNN

Kuuvarjutus Sõnni märgis kerib pinge haripunkti. Hetk võib olla väga intensiivne, ent just pingete kaudu jõuad lahenduse otsimiseni.

KAKSIKUD

Pigem hoidu täna (ja ka lähipäevil) suurte, vastutusrikaste otsuste tegemisest. Võid kogemata kombel valearvestusi teha.

VÄHK

Mõtle enne, kui kolleegidele midagi ütlema hakkad! Oht kellegagi tülli pöörata ja enda suhtes vastuseis tekitada on üsna suur.

LÕVI

Välja võivad lüüa ebakõlad suhtlemisel lähedaste sugulaste, eriti vanematega. Ehk üritavad nad sind survemeetodite abil paika panna.

NEITSI

Võid tunda vajadust end maksku mis maksab kehtestada. Juhul, kui keegi püüab sind mõjutada, hakkad jõuliselt vastu.

KAALUD

Hoia rahaasjad ja sõprussuhted heaga lahus. Kui ajad äri koos lähedase sõbraga, paneb aeg teie suhted proovile.

SKORPION

Päike Skorpioni märgis on opositsioonis Kuuga, mis toob pinget partnerlussuhete valda. Kui pead kellegagi hüvasti jätma, on selleks õige hetk.

AMBUR

Tegele vaikselt enda asjadega. Koostöö tegemiseks, koosolekute ja läbirääkimiste pidamiseks ei ole parim päev.

KALJUKITS

Maailmas toimuv võib sind omajagu ärritada. Tahaksid paljugi muuta, ent pead endale aru andma, et kaugeltki kõik ei ole sinu võimuses.

VEEVALAJA

Juhul, kui töötad juhipositsioonil, võid sattuda surve alla. Pead kellelegi aru andma oma otsuste ja juhtimismeetodite tõhususest.

KALAD

Täiskuu võimsa mõju on tähtis vaimne distsipliin ja seaduskuulekus. Lase lahti negatiivsetest mõtetest, ära mõista teiste üle kohut.

Märksõnad
Tagasi üles