R, 27.01.2023

11. november: Jäärad pidagu hoogu, Neitsi võib tunda ebakindlust

11. november: Jäärad pidagu hoogu, Neitsi võib tunda ebakindlust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: pexels.com

Käes on reede!

JÄÄR

Pea hoogu! Kui hakkad liiga aktiivselt tegutsema, kerkib sinu teele ettenägematuid takistusi ja kaaslastega tuleb ette lahkhelisid. 

SÕNN

Põhimõtteliselt on sul ju tegevuskava ammusest ajast valmis, pole vaja enam kauem oodata, asu seda ellu rakendama. 

KAKSIKUD

Satud nagu muuseas õigel ajal õigesse kohta ning sulle kasulike inimestega juttu ajama. Soodne aeg äriasjade edendamiseks.

VÄHK

Tasub uuesti ette võtta need asjad, mis on kord pooleli jäänud. Usu, sul on püsivust, energiat ja tahtejõudu eesmärgini jõudmiseks. 

LÕVI

Meenuta kõnekäändu, mis soovitab tungivalt enne lõbutsemist töö valmis teha. Vastasel juhul ei suuda sa tähtaegadest kinni pidada. 

NEITSI

Tunned mõningat ebakindlust. Jalad aitab tugevamini maha saada see, kui oma emotsioone analüüsida püüad. 

KAALUD

Kui sinu eesmärgid on enesekesksed, siis ei tasu mitte üritadagi meeskonda enda kasuks tööle rakendada. Arvesta teistega ka! 

SKORPION

Päike on Saturniga kvadraadis, sestap on tõsise töö ja pingutamise päev. Saad kasvõi hambad ristis hakkama ka raskete ülesannetega. 

AMBUR

Sul tasub vaadata ja mõelda, mismoodi annaks oma sissetulekuid suurendada. Praegune aeg peaks selleks võimalusi pakkuma.

KALJUKITS

Pilk on uljalt tulevikku suunatud. Sead sihiks midagi niisugust, milleni on võimalik jõuda vaid juhul, kui väsimatult tööd rügada. 

VEEVALAJA

Ilmselt pead tööl alluma kellegi korraldustele, mis ei ole sulle meeltmööda. Vastu vaidlemine aga olukorda ei paranda.

KALAD

Võimalik, et sulle pakutakse kõrgemat ametikohta. Arvesta sellegagi, et töine positsioon seab teatud raamid, mille piires sa võid tegutseda.

Märksõnad
Tagasi üles