R, 3.02.2023

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 10. jaanuar: Veevalaja paneb rõhku välimusele, Kaalud võivad tunda tüdimust

10. jaanuar: Veevalaja paneb rõhku välimusele, Kaalud võivad tunda tüdimust
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

Mõnusat teisipäeva!

JÄÄR

Pole mõtet tagasihoidlik olla ning oma häid ideid vaka all hoida. Käi need ülemustele välja – tööasjad hakkavad siis paremini edenema. 

SÕNN

Tööl oled heas hoos – suudad oma mõtted täpselt sõnadesse panna ja nii kolleegidele kui ka ülemustele tugevat mõju avaldada. 

KAKSIKUD

Ilmselt ei valda sind eriline töölust, tahaksid pigem puhata ja mängida. Isegi kui sul on ka kohustusi, sead ikka lõbustused esikohale. 

VÄHK

Kõike ei saa, millestki tuleb loobuda. Seades esmatähtsaks armusuhte, muutub ebakindlamaks side kellegagi sõpradest. 

LÕVI

Ilmselt ei saa sa täna vaikuses nokitseda. Töökollektiivis võib aset leida mingi edusammu või tähtpäeva rõõmuküllane tähistamine. 

NEITSI

Jätka valitud teel. Sul tuleb tööle keskenduda, ehkki ilmselt üritab keegi sõpradest sind hoopis mingite lõbustustega ahvatleda. 

KAALUD

Võid tunda tüdimust, tahtmist oma vastutusrikkad tegemised sinnapaika jätta ja põgeneda kuhugi kaugele, kus näib olevat parem. 

SKORPION

Pole just parim hetk rahaliste tehingute tegemiseks ega ka asjaajamiseks asutustega, mis on kuidagi sinu rahaasjadega seotud. 

AMBUR

Ilmselt oled vastassoo esindajate hulgas populaarne ja naudid seda täiel rinnal. Pigem on vanade suhete värskendamise kui uute alustamise aeg. 

KALJUKITS

Alustatud ettevõtmisi tasub mõõdukas tempos jätkata. Kui oled ülemuse rollis, väldi alluvatele uute tööülesannete andmist. 

VEEVALAJA

Paned rõhku välimusele. Tahtmine tähelepanu keskpunktis olla ning vastassoost isikute pilgud endale tõmmata on esmatähtis. 

KALAD

Pereliikmed võivad vajada eriliselt palju hoolitsust ja tähelepanu. Pole aga võimatu, et keegi neist kasutab ära sinu heasoovilikkust. 

Märksõnad
Tagasi üles