K, 30.11.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 4. oktoober: Sõnnile usaldatakse olulist infot, Kaksikud kipuvad mõtlematult kulutama

Maria Angel
4. oktoober: Sõnnile usaldatakse olulist infot, Kaksikud kipuvad mõtlematult kulutama
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Anastasia Shuraeva / Pexels

Tegusat teisipäeva!

JÄÄR

Lootusrikas päev, mil kiiresti eesmärkide poole liigud. Sinus on julgust ja elutervet optimismi, seega ei karda sa elule vastu minna.

SÕNN

Kui oled rahulik ja annad kaaslastele võimaluse arvamust avaldada, suhtutakse sinusse hästi ja sulle usaldatakse olulist infot.

KAKSIKUD

Rahaasjus on lootust edule, ent kui sa ei tegutse targasti, võid selle maha mängida. Kipud olema heldekäeline ja mõtlematult kulutama.

VÄHK

Julged võtta ette ka niisuguseid projekte, mille õnnestumises sa ei ole veendunud, sind ei kummita läbikukkumishirm.

LÕVI

Mõne salasoovi täide minemine on võimalik, kui lased asjadel omasoodu kulgeda. Midagi jõuga mõjutada ja muuta pole mõtet.

NEITSI

Sul on võimalik leida meeskonda selliseid inimesi, kelle kutsumuseks on tegutseda samade eesmärkide nimel, mille poole sinagi püüdled.

KAALUD

Tänu enesekindlale lähenemisele on sul edulootust rohkem kui neil, kes on enda suhtes kriitilisemad ja seetõttu rohkem kõhklevad.

SKORPION

Oled läbinägelik. Sinu kujutlusvõime on elav ja vaist terav. Suudad nii-öelda ridade vahelt lugeda, teiste mõttekäike aimata.

AMBUR

Kui sul on kellegagi ühisvara, ära võta endale õigust selle kasutamise üle üksinda otsustada – see toob ilmselt pahandusi kaela.

KALJUKITS

Armusuhteid arendades oled tavapärasest julgem. Sul on lihtsam õigeid sõnu leida, soodne aeg tunnete sõnadesse panemiseks.

VEEVALAJA

Tunned uhkust oma heade töötulemuste üle. Tervist tuleb sul hoida, sest ennastsalgava rahmeldamisega kaasneb oht üle pingutada.

KALAD

Energia on kenasti tasakaalus. Kui endasse usud ja millestki väga intensiivselt unistad, leiad ka viisi unistuse täide viimiseks.

Märksõnad
Tagasi üles