K, 30.11.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 26. september: Lõvi surub liigselt oma arvamust peale, Kalad peavad saadud info filtrist läbi laskma

Maria Angel
26. september: Lõvi surub liigselt oma arvamust peale, Kalad peavad saadud info filtrist läbi laskma
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
4a briti lühikarvaline Nunnupai Oskar
4a briti lühikarvaline Nunnupai Oskar Foto: Erakogu

Mõnusat uut nädalat!

JÄÄR

Sul on võimalik positiivseid asju korda saata. Suhete vallas on olukord lootusrikas. Kui sulle keegi meeldib, siis alusta temaga vestlust.

SÕNN

Liigne tagasihoidlikkus ei vii kuhugi. Võimalik, et ajad tööl väga olulist asja, aga kui sa ei räägi sellest kellelegi, on kasu vähe.

KAKSIKUD

Ilmselt paeluvad sind peamiselt lõbusad üritused, kus õnnestub huvitavate inimestega juttu vesta. Kohustusi lükkad pigem edasi.

VÄHK

Võib-olla on kellelgi sugulastest sulle midagi põnevat rääkida. Kuula ta kannatlikult ära, isegi kui jutt venib pikaks ja laialivalguvaks.

LÕVI 

Ära suru enda arvamust teistele peale. Ole avatud, kogu infot, mida täna on õhus õige palju. Saad midagi põnevat teada.

NEITSI

Sul võib tekkida mõte, mis aitab äriasju uljalt edasi viia. Rääkida pole sellest kõigile veel vaja – mõtle algul asjad päris selgeks.

KAALUD

Noorkuu Kaalude märgis suunab sind pilku tulevikku pöörama. Tee julgeid plaane, mõtle selle üle, kuidas elukvaliteeti parandada.

SKORPION

Suurepärane aeg õppimiseks ja silmaringi laiendamiseks. Kui sul on soov ennast arendada, uuri võimalusi – sa leiad, mida vajad!

AMBUR

Võid kohata kedagi, kellega leiad esimesest hetkest ühise keele. Võib-olla saavad teist tulevikus lausa lahutamatud sõbrad.

KALJUKITS

Võta süda rindu ja mine otsustavalt ülemusega rääkima. Rahaasjadest ja sellestki, millised arenguid planeeriksid.

VEEVALAJA

Tunned end hästi nii õpilase kui ka õpetaja rollis. Teised inimesed mõjuvad sulle inspireerivalt. Saad mõndagi põnevat teada.

KALAD

Ära võta otsesõnu kõike, mis sinu kõrvu jõuab. Lase info läbi isikliku filtri ja analüüsi, miks kuuldu sinus selliseid tundeid vallandab.

Märksõnad
Tagasi üles